Müslüman Kemikleri!!!

kararsızz

Aktif Üyemiz
Çek cumhuriyetinin sedelik şehrinde çok enteresan bir kilise var.

Kilise ne tahtadan ne betondan ne de demirden...

MÜSLÜMAN kemiklerinden...

1218'de dönemin papası haçlı savaşlarında öldürülen müslümanları gurur ve övünme aracı olarak getirtmiş ve bunların kemiklerinden kilise yaptırılmasını emretmiş.

40.000 müslümanın kemikleri toplanarak da emir yerine getirilmiş.

Müslümanlara terörist diyen 'haçlı zihniyetinin' terörünü anlamak için bir bakın.Avrupa medeniyeti dedikleri zihniyetin kökleri nereye varıyor görün.

made+by6.jpg

made+by5.jpg

made+by4.jpg

made+by3.jpg

made+by2.jpg

made+by1.jpg

made+by7.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

lal

Aktif Üyemiz
bunları yapanlar kendine insan diyor öyle mi? modernlik ve çağdaşlık böyle bir şey mi?söyleyecek söz bulamıyorum......
Müslümanlara terörist diyen 'haçlı zihniyetinin' terörünü anlamak için bir bakın.Avrupa medeniyeti dedikleri zihniyetin kökleri nereye varıyor görün.

fahrettin tırınk

Site İmamı
gerçek intikamı alacak olan ALLAH cc mahkeme i kübrada hesabını veremeyecekler ve ebedi cehennem in yakıcılığında ebediyyen tazib olunacaklardır.
ALLAH o cennemin dehşetinden bizleri korusun ve muhafaza eylesin inşaallah...

yusuFZT

Banned
ii niyetinizi anlamakla beraber ben olsaydım bu resimleri koymazdım...tahrikten başka bi işe yaramıyo çünkü resimler çok üzücü...kusura bakmayın...

yusuFZT

Banned
a.selam abi ben onu kastetmedim...kastettiğin gruplardan, insanlardan değilim...ayrıca söylediğimle söylediğiniz arasındaki alakayı da kuramadım...sadece resim çok üzücü onu vurgulamak istedim...yani şahsen tahrik olmamdan başka bi işe yaramadı...zira biz Allah ın emrettiği gibi şuna inanırız
Nisa Suresi
144. Ey iman edenler! Müminleri bırakıp da kâfirleri dost edinmeyin; (bunu yaparak) Allah'a
smiliv.gif
aleyhinizde apaçık bir delil mi vermek istiyorsunuz?

Al-i İmran
28. Müminler
smiliv.gif
müminleri bırakıp da kâfirleri dost edinmesin. Kim bunu yaparsa
smiliv.gif
artık onun Allah nezdinde hiçbir değeri yoktur. Ancak kâfirlerden gelebilecek bir tehlikeden sakınmanız başkadır. Allah
smiliv.gif
kendisine karşı (gelmekten) sizi sakındırıyor. Dönüş yalnız Allah'adır.

İmanın temeli
smiliv.gif
Müslümanları sevmek ve kafirleri sevmemektir. hadis-i şerif

beni başkalarıyla karıştırma olur mu abi

Üst Alt