Önse selam sonra kelam,,,,

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
RABBİM razı olsun....

Siz canlarla birlikte güzellikleri ALLAH yolunda paylaşmak duyguların en güzeli
biiznillah....

İnşallah kalıcı olur üyeliğim,mevla bakalım ne gösterir....a.r.o

S

Sultan_Farukî

Guest
Ve Aleykümü's-Selâm .. Hoşgeldin Vuslat Ablacığım ..

Görüyorum ki; burdaki kardeşlerim Seni çok seviyorlar; sitenin asıl sahibi bile denmiş gelişinle .. Eminim ki Sende Onları Çok Seviyorsun ki; Her Hoşgeldin diyene çok hârika, yüz güldürüp, tebessüm ettirici cevablar yazmışsın .. Bana yazılmadığı hâlde ben bile mutlu oldum ..

Öncelikle sevenlerinin hürmetine; yeni sevenlerin ve sevdiklenlerin olması ve hayırlı paylaşımlar yapmanız ve en önemlisi huzur-u sükût içinde aile kurmamız dileğiyle ..

Tekrardan HOŞGELDİN ...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
MEVLA razı olsun sultan faruki güzel isimli cannn....

ALLAH razı olsun sevenlerimden, bende onları ALLAH için çok seviyorum...

veeee siz değerli canları,,,MEVLA bizleri aynı yol istikametinde sabit eylesin...

Kişinin dünyada sevdikleriyle beraber olduğu gibi, âhirette de sevdikleriyle beraber olması Allah’ın hususî bir lütfudur. Zaten beşer olarak biz de bunu istiyoruz. Çünkü ancak sevdiklerimizle birlikte olduğumuzda mutlu olabiliyoruz, yüzümüzden tebessümler taşıyor. Sevdiklerimizden uzak olduğumuzda, bir kederdir, bir garipliktir, bir mutsuzluktur değilmi,,,Bizde sevdiklerimizi yanlız bırakmamak adına buralardayız inşallah...

ALLAH için sevmeyi ve sevilmeyi diliyoruz...fi emanillah....

Tekrar hoş buldum....:gül

kararsızz

Aktif Üyemiz
ve. a.s

oooooo kimler gelmiş hemşire ablam hoş geldin vuslatım sefalar getirdin inş üyeliğin hayırlı olsun

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
MEVLA razı olsun alemi nur seni burda görmek de çok güzel....:gül

Diğer kardeş siteden değilmi yanılmıyorsam ordaki alemi nursun....:gül

Sende hoş sefa geldin cannnn....papatya

S

Sultan_Farukî

Guest
MEVLA razı olsun sultan faruki güzel isimli cannn....

ALLAH razı olsun sevenlerimden, bende onları ALLAH için çok seviyorum...

veeee siz değerli canları,,,MEVLA bizleri aynı yol istikametinde sabit eylesin...

Kişinin dünyada sevdikleriyle beraber olduğu gibi, âhirette de sevdikleriyle beraber olması Allah’ın hususî bir lütfudur. Zaten beşer olarak biz de bunu istiyoruz. Çünkü ancak sevdiklerimizle birlikte olduğumuzda mutlu olabiliyoruz, yüzümüzden tebessümler taşıyor. Sevdiklerimizden uzak olduğumuzda, bir kederdir, bir garipliktir, bir mutsuzluktur değilmi,,,Bizde sevdiklerimizi yanlız bırakmamak adına buralardayız inşallah...

ALLAH için sevmeyi ve sevilmeyi diliyoruz...fi emanillah....

Tekrar hoş buldum....:gül

ALLAH Râzi Olsun Değerli yorumunuz için .. Menfâate ve çıkara bağlı olmayan Dostluklar; sevgiler ve kardeşlikler .. Bu zamanımızda uzak kavramlar .. Ama yine de var olduğuna inanıyorum bunların .. Bende siz ve diğer kardeşlerimde olduğuna inandığım için; size uzun bir yazıyla; aklımdan ve gönlümden geçenleri yazıp, sizdende cevab beklemiştim ..

İnşaallah .. Bu kardeşinizi de; sevgi hâlakanıza alırsınız ... ALLAH Râzi Olsun ...

Üst Alt