Süper Mod. ve Moderatörlerin görevleri..

MURATS44

Özel Üye
Biz diğer sitelerde ki gibi satırlar dolusu şart sunmuyoruz. Sadece gönülden isteyerek başarılı olacağına inanan arkadaşlarımıza tavsiye niteliğinde bir kaç kural'a uymalarını rica edeceğiz.

1-) İlk önce kendi konu ve yorumlarında , bunun yanında üye isimlerinde Türkçe'ye önem vermek...
:birinci
2-) Kendi blümlerinde açılan bütün konuları takip etmek , Türkçeye uygun olmayan düzenlemeleri yapmak , Konu içinde sakıncali görülen yerleri önce konu sahibine sonra da adminlere bildirmek...
221jk
3-) Hem kendi konularında , hem de görevli olduğu bölümde açılan bütün konularda estetiğe önem vermek , konu sahibine gerekli uyarıları yapmak , elinden geliyorsa zaman ölçüsünde kendisi bu düzenlemeyi yapmak ve düzenleme nedenini açıklamak...
clapping
4-) Bölümün sürekli aktit tutulmasını sağlamak , okunmamış konuların güncellenmesini sağlamak...zgd

5-) Yöneticilere ve üyelere karşı saygılı olmak.Bir aile ortamında çalışmak..:by:

6-) Kurallara uyulmadığı takdirde önce uyarılara sonrada gerekirse yetkisinin alınacağını kabul etmek ve bunun için kırılmamak...agresivve

Bu kurallara ( Gerçi , diğer sitelerdeki kurallara bakınca bunlar kural bile sayılmaz ama ....) uyacağım ve bu kuralları diğer arkadaşlarımlada paylaşacağım diyorsanız " BAŞVURU FORMU " nu doldurarak sizin sitenizde söz sahibi olabilirsiniz...
TEŞEKKÜR EDERİZ..

MURATS44

Özel Üye
_кιяιктєѕтι_;5430' Alıntı:
gönülüyüm bu i$te......:gül

Teşekkür ederiz ama daha ilk dakika da 1. ve en önemli kuralı çiğnedin _кιяιктєѕтι_ ..Senin görevin en önce Türkçeye uymak ve diğerlerini teşvik etmek. Kuralları okumadan yazmışsın. İstersen bir oku sonra formu doldur :gülBiraz dikkat edelim lütfenn :):):)

mahzungarip

Yönetici
Teşekkür ederiz ama daha ilk dakika da 1. ve en önemli kuralı çiğnedin _кιяιктєѕтι_ ..Senin görevin en önce Türkçeye uymak ve diğerlerini teşvik etmek. Kuralları okumadan yazmışsın. İstersen bir oku sonra formu doldur :gülBiraz dikkat edelim lütfenn :):):)
a.r.o Funda ablamız Avusturya'da yaşadığı için onu hep yazılarından tanırız çünkü tr değil işletim sistemi filanzzplash

_bamteli_

Aktif Üyemiz

rica ederim efendim....
Kurallari yani yazdiklarinizi okudum...ben yurtdisinda bulundugum icin klavyemde türkice alfabesi yok bilginize..yine ön yargili davrandiniz farkindasiniz degilmi...pembeliıslık

MURATS44

Özel Üye
neden hep önyargıyla yaklaştığımı sanıyorsunuz. Türkçe alfabe yok diye o şeklin yerine S harfini de kullanabilirsin demi ama. her zaman haklı o,çıkmak için hep önyargımı öne sürülecek kardeşim. ($) Bu harfin yerine s harfi kullanılamazdı değil mi .peki kardeş sen haklısın özür dilerim..Klavyende s harfide yoktur sanırım...

_bamteli_

Aktif Üyemiz
neden hep önyargıyla yaklaştığımı sanıyorsunuz. Türkçe alfabe yok diye o şeklin yerine S harfini de kullanabilirsin demi ama. her zaman haklı o,çıkmak için hep önyargımı öne sürülecek kardeşim. ($) Bu harfin yerine s harfi kullanılamazdı değil mi .peki kardeş sen haklısın özür dilerim..Klavyende s harfide yoktur sanırım...

hayir s harfi var.....zzplash bazen semboller ise yaraya biliyor ondan....mesela s - $
tamam insallah artik ingilizcedeki harf yani sh- s olark kulanicagim dua iLE :güll
ben hakliyim demedim sadece sizin önyargili davrandiginizi düsünüyorum..

MURATS44

Özel Üye
önyargı demek bu değildir. sadece bir konuda bi rica idi.ama sen nedense önyargıya çevirdin. şimdi bana önyargının ne olduğunu anlatma. ne düşüneceğini sen bilirsin ama herşeyi önyargıya bağlama ,istersen. sevgilerimle.

Üst Alt