çok üzgünümm

lübabe

Aktif Üyemiz
deperli bacılarım kardeşlerim bu site kurulduğundan beri güzel şeyler paylaştıkben şimdi nedenini açıklayamadığım bi sebebten dolayı aranızdan ayrılıyorum hakınızı halel edin ve kardeşiniz dua edin.sultan faruki kardeşim seni yanız bıraktığım için:üzgünallah emanet ol

_bamteli_

Aktif Üyemiz
deperli bacılarım kardeşlerim bu site kurulduğundan beri güzel şeyler paylaştıkben şimdi nedenini açıklayamadığım bi sebebten dolayı aranızdan ayrılıyorum hakınızı halel edin ve kardeşiniz dua edin.sultan faruki kardeşim seni yanız bıraktığım için:üzgünallah emanet ol
bundada vardir bir hayir kardesim...en güzele Emanetsin...

dua iLE :güllkararsiz20j

S

Sultan_Farukî

Guest
Deperli ablam ... Çok üzüldüm :( İkilim'i kaybettiğim için .. Ama yine de gelmeni bekliyoruz.. Sana ulaşmayı denicem .. :üzgün kararsiz nea 20j

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Canım kardeşim lübabe....Gerçekten sitemize emeği geçen arkadaşlarımızdan bir tanesi.
Önemli bir sebebi olduğunu düşünüyorum yoksa buraya çok değer verirdi aniden gitmezdi....Canım kardeşim tekrar bekleriz seni....:gül

Üniversite hazırlıkları olduğunu tahmin ediyorum....

Üst Alt