Ceylannur Ablamızın doğum günü

MURATS44

Özel Üye
Ailemizin değerli üyelerinden , Ceylannur ablamızın bugün doğum günü.
Sitemiz adına kendisine ALLAH'tan uzun ömürler diliyoruz.
Sağlıklı ,mutlu nice uzun ve mutlu yıllara.Hep birlikte..
İYİ Kİ DOĞDUN CEYLANNUR

4.jpg

Bir yıl daha geçti.Zaman ne kadar çabuk geçiyor değil mi? Unutmaki herkes aynı şeyleri yaşıyor. Geçen yıla doğru ,geriye doğru bir bakınca inşallah "Çok güzel bir yıldı" dersin...Temennimiz, tüm dualarının kabul olması , gerçeğe dönüşmesi , her yeni günün sana mutluluk getirmesi.
Doğum günün hayırlı olsun.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Sevilmek, aranmak, özel günlerde hatırlanmak öyle güzel ki… Allah bu mutluluğu fazlasıyla size yaşatsın Ceylannur Kardeşim.
Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Do%C4%9Fum-G%C3%BCn%C3%BC-Mesajlar%C4%B1.jpg

ceylannur

Yeni Üyemiz
Ailemizin değerli üyelerinden , Ceylannur ablamızın bugün doğum günü.

Sitemiz adına kendisine ALLAH'tan uzun ömürler diliyoruz.
Sağlıklı ,mutlu nice uzun ve mutlu yıllara.Hep birlikte..
İYİ Kİ DOĞDUN CEYLANNUR

4.jpg

Bir yıl daha geçti.Zaman ne kadar çabuk geçiyor değil mi? Unutmaki herkes aynı şeyleri yaşıyor. Geçen yıla doğru ,geriye doğru bir bakınca inşallah "Çok güzel bir yıldı" dersin...Temennimiz, tüm dualarının kabul olması , gerçeğe dönüşmesi , her yeni günün sana mutluluk getirmesi.
Doğum günün hayırlı olsun.

sag ol sayın admın cok tesekur ederım bu guzel sözlerın için ıyıkı sızlerdi tandım iyiki varsın

ceylannur

Yeni Üyemiz
Sevilmek, aranmak, özel günlerde hatırlanmak öyle güzel ki… Allah bu mutluluğu fazlasıyla size yaşatsın Ceylannur Kardeşim.
Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Do%C4%9Fum-G%C3%BCn%C3%BC-Mesajlar%C4%B1.jpg

tahakra cok teieşür ederım kardesım allah hepınızden razı olsun

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
facede-dogum-gunu-mesajlari_q646f6w.gif

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle....

En güzel söz henüz söylenmeyendir..... Bütün söylenmeyen sözlerle doğum gününü kutlarım......
Başarılar her daim seninle olsun doğum günün kutlu olsun......

ceylannur

Yeni Üyemiz
facede-dogum-gunu-mesajlari_q646f6w.gif

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle....

En güzel söz henüz söylenmeyendir..... Bütün söylenmeyen sözlerle doğum gününü kutlarım......

Başarılar her daim seninle olsun doğum günün kutlu olsun......

sag ol vuslatım caok teşekür ederım canım benım

Üst Alt