Bugün MURATS44 admini ın doğum günü

ceylannur

Yeni Üyemiz
Bugün rasulehasret admini MURATIN in doğum günü
Rabbim tüm hayir dualarini kabul etsin insallah ömrün uzun hayirli imanli bereketli olur nice yillara
tüm sevdıklerınle bır ömur boyu mutluluklar dılıyorum sayın admınm ......

ßu Da ßenim Sana Doğum Günü Hediyem

848.jpg

dugunpastasi0061jpg595mm8.jpg

bunlarda çiceklerın sayın admınım
el_Günler

Hareketli-Do%C4%9Fum-g%C3%BCn%C3%BC-gifleri2.gif

www.yeniresim.com_-_Gl_Resimleri_-_Bir_Demet_Krmz_Gl.jpg

wol_error.gif
Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 734x600 ve 91KB ) Buraya Tıklayın
65522620sob7udotp820537jw2.jpg

wol_error.gif
Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x593 ve 115KB ) Buraya Tıklayın
65544896cgpshszfjh9.jpg

wol_error.gif
Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 123KB ) Buraya Tıklayın
65548200nv8tfiwdp820533wu5.jpg

65970412x5pobdq1p826562cc7.jpg

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Öncelikle teşekkürler Ceylannur konu için.sevnmek sevilmek hatırlanmak güzel..Murat adminime Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım... Nice yaşlara!

Do%C4%9Fum-G%C3%BCn%C3%BC-Mesajlar%C4%B1.jpg

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
adsz7xk1.jpg

Yaşa,Sev, Gül:)Bunlar eksik olmasin yaşaminda...
Yaşin kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun,,,
Nice mutlu, neşeli ve yasam dolu yaşlara,,,,
Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir...

Hayatinin bundan sonrasi kalbinin güzelligi gibi geçsin,,,,,

Gelecegini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel,

isteklerine uygun ve seni mutlu edecek sekilde olmasini dilerim,,,,
Nice senelereeeeee sayın adminim iyiki doğdun.....iyiki seni tanıdım.....:)

MURATS44

Özel Üye
Ceylannur'dan Alıntı :
Bugün rasulehasret admini MURATIN in doğum günü
Rabbim tüm hayir dualarini kabul etsin insallah ömrün uzun hayirli imanli bereketli olur nice yillara
tüm sevdıklerınle bır ömur boyu mutluluklar dılıyorum sayın admınm ......

Çok Teşekkür ederim. Allah razı olsun. Bu güzel duaların için gönülden teşekkür ediyorum. Bu çiçek ve pastalara da ayrıca teşekkür ederim. Zaten pastaya karşı zaafım vardı. bunları da görünce......................... :)Hep birlikte inşaallah.Aminn..

TaHKaR'dan Alıntı :
Öncelikle teşekkürler Ceylannur konu için.sevnmek sevilmek hatırlanmak güzel..Murat adminime Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım... Nice yaşlara!

Çok çok teşekkür ederim TaHKaR Bey. Gerçekten hatırlanmak çok güzel bir şey. Helede insanın sevdikleri tarafından unutulmadığını bilmesi çok daha güzel bir şey. bu hayat pastasını en iyi şekilde değerlndirmek, ona uygun bölümler halinde en güzel şekilde hep beraber yaşamak dileklerimle.Allah razı olsun sizden.Eyvallah.

VuSLaT'tan Alıntı :
Yaşa,Sev, Gül:)Bunlar eksik olmasin yaşaminda...
Yaşin kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun,,,
Nice mutlu, neşeli ve yasam dolu yaşlara,,,,
Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir...
Hayatinin bundan sonrasi kalbinin güzelligi gibi geçsin,,,,,

Gelecegini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel,
isteklerine uygun ve seni mutlu edecek sekilde olmasini dilerim,,,,
Nice senelereeeeee sayın adminim iyiki doğdun.....iyiki seni tanıdım.....:)

Eyvallah adminim. Çok güzel temenniler ve dualar. Gerçekten duygulanmamak elde değil.Bu dua ve dilekleri aynen iade ediyorum.Sende iyi ki varsın.İyiki tanıdım seni adminim. Allah razı olsun.

Hepinizden Razı olsun Allah. Değerli canlar tarafından hatırlanmak beni mutlu etti. Allah 'ta sizleri mutlu etsin inşallah. Herkese teker teker teşekkür ediyorum.Sağolun....

Gönülden

Yeni Üyemiz
Rabbim hayırlı,sağlıklı iman dolu bir ömürü sırat-ı müstakim üzerine hayırlı kılsın..
Sevdiklerinizle beraber nice yıllar geçirmeniz dileğiyle...herşey güzel gönlünüzce olsun nice yıllara güzel kardeşim

MURATS44

Özel Üye
Gönülden'den alıntı :
Rabbim hayırlı,sağlıklı iman dolu bir ömürü sırat-ı müstakim üzerine hayırlı kılsın..
Sevdiklerinizle beraber nice yıllar geçirmeniz dileğiyle...herşey güzel gönlünüzce olsun nice yıllara güzel kardeşim

Allah razı olsun. Sizide sıratı müstakim üzerinde hayırlı kılsın. bu dualarınızın karşılığını Rabbim kat kat versin inşallah. Allah bütün dostlardan gani gani razı olsun inşallah. Teşekkür ederim gönülden kardeş. Her halin gönülden olsun inşaallah.

Üst Alt