dua istiyorum

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
selamün aleyküm dostlar ben ayyüzlüm sizlerden bu gecede dua istegim var
biz 6 kardeşiz en büyügümüz ablam anamdan ana yerine koydugum annem yaşıyo ama kendi halinde bir insan yani anlıyacagınız bizim acı tatlı her sorunumuza ablam ilaç oldu. dostlar ablam hasta beyin kanseri doktorların deyimiyle artık çareler tükendi ama biz rabbimden ümit kesmiyoruz dostlarım paylaşmam lazımdı sizlerden ricam bu mübarek cum gecesin de ablamıda dualarınıaz katarmısınız hani derler ya kimin duasının kabul olacagı belli olmaz diye rabbim nerde kimin hastası varsa bugecenin hürmetine şifa versin selamün aleyküm dostlar

mahzungarip

Yönetici
aleyküm selam.Rabbim hayırlı şifalar versin inşallah.sizlerede sabırlar versin.hastanıza en büyük faydanız ona dua etmeniz ve moralini yüksek tutmanızdır...

fahrettin tırınk

Site İmamı
ve aleykümselam canım kardeşim ayyüzlüm , bunu duydum çoook üzüldüm, ALLAH cc neye kadir deyil, bizler hep beraber dua edelim umulurki derdi veren dermanınıda acilen verir.
ALLAH cc esma i hüsna yüzü suyu hurmetine acilen şifa versin inşaallah...

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
abdusselam :
rabbim şafi ismi mucibince kadeşinize şifa ihsan eylesin kardeşim.....

mahzungarip :
aleyküm selam.Rabbim hayırlı şifalar versin inşallah.sizlerede sabırlar versin.hastanıza en büyük faydanız ona dua etmeniz ve moralini yüksek tutmanızdır...

fahrettin tırınk :
ve aleykümselam canım kardeşim ayyüzlüm , bunu duydum çoook üzüldüm, ALLAH cc neye kadir deyil, bizler hep beraber dua edelim umulurki derdi veren dermanınıda acilen verir.
ALLAH cc esma i hüsna yüzü suyu hurmetine acilen şifa versin inşaallah...

ALLAH razı olsun kardeşlerim Rabbim böyle bir hastalıgı kimselere vermesin

Son düzenleme:

nefsimutmainne

Aktif Üyemiz
1391hz0.gif

"Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki geriye hiç bir hastalık bırakmasın."
Ya Rabbi kimsesizlerin sahibi Sen'sin...Dertlilerin dermanı Sen'sin...Dert Sen den Derman yine Sen'sin...Kardeşimize bu günün yüzü suyu hürmetine Şafi şifa veren isminle şifa ver....Bu hastalık sebebi ile günahlarından arındır,ruhuna da şifa ihsan eyle...Amin...
"Amin"

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
1391hz0.gif

"Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki geriye hiç bir hastalık bırakmasın."
Ya Rabbi kimsesizlerin sahibi Sen'sin...Dertlilerin dermanı Sen'sin...Dert Sen den Derman yine Sen'sin...Kardeşimize bu günün yüzü suyu hürmetine Şafi şifa veren isminle şifa ver....Bu hastalık sebebi ile günahlarından arındır,ruhuna da şifa ihsan eyle...Amin...
"Amin"
ALLAH razı olsun inşALLAH böyle bir hastalıgı rabbim kimselere vermesin

hüzün çiçegi

Aktif Üyemiz
a.r.oa.r.oa.r.oALLAH Senden razı olsun canım teyzem arkadaşlar AYYÜZLÜMÜN bahsettigi ablası benimde ANNEM oluyor böyle bir konuyu sizlerle paylaştıgı için kendisine çok teşekkür ediyorum ve bende sizlerden ANNEM için bol bol dua istiyorum evet bizler çok zor günler yaşıyoruz ama hiç bir zaman umudumuzu yitirmedik RABBİM çok büyük bizim AİLEMİZ ÇOK GÜZEL BİR AİLE ZOR GÜNLERİMİZDE HEP BERABERİZ İNŞALLAH güzel ALLAHIM canımdan çok sevdigim ANNEME şifa vericek buna inanıyorum ve sizlerin de dualarını istiyorum HEPİNİZDEN a.r.o:üzgün

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Allah’ım, ey insanların Rabbi bu hastanın ızdırabını dindir,onu şifaya kavuştur.senden başka şifa verici yokdur,öyle bir şifa verki,bir daha hastalık çekmesin.aminnnnnnnnnnnnnn

Üst Alt