Cumanız mubarek olsun....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
hayirli-cumalar-2677.jpg

©VuSLaT
günlerin en hayırlısı ve faziletlisi olan mübarek Cuma gününüz hayırlara vesile olsun....
“İki dua vardır ki, reddedilmez; o dua edenlerle Allah arasında bir perde yoktur;
Biri, zulüm gören kişinin duası
öbürü de mü’minin kardeşine gıyabında ettiği dua”

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
cuma1by5sq0.jpg

Allah ac razı olsun adminim. Senin de Cuma'n mübarek olsun inşallah. Cuma'nın bütün huzuru ,feyzi,bereketi üzerine olsun inşallah.
©Murat's44

VuSLaT

Yönetim
Yönetici

©VuSLaT
Lailahe illallah Cuma’nin sebebiyle, Muhammedün Resullullah gerek yüzün gölgesiyle dünya ve ahiret muradimi ver.
Melekler duasiyla, Ya vedüdüm, entel maksudum, Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, cennet kapilarini aç,,,,,,,,,Murat adminiminde dularını kabul eyle ALLAHIM.....

MURATS44

Özel Üye
©VuSLaT
Lailahe illallah Cuma’nin sebebiyle, Muhammedün Resullullah gerek yüzün gölgesiyle dünya ve ahiret muradimi ver.
Melekler duasiyla, Ya vedüdüm, entel maksudum, Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, cennet kapilarini aç,,,,,,,,,Murat adminiminde dularını kabul eyle ALLAHIM.....

ALLAHac Razı olsun adminim. Amin.Amin..Amin... İnşallah duaları kabul edilenlerden oluruz.
Ya vedüdüm, entel maksudum, Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, cennet kapilarini aç

Ne güzel bir dua adminim.Allah ac kalbine göre versin inşallah.
©Murat's44

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Allah a razı olsun adminlerim siiznde ve tüm dostların ve islam aleminin Cuma'sı mübarek olsun inşallah. Cuma'nın bütün huzuru ,hepimize gelsin

images

Üst Alt