Fethullah Gülen ile ilgili sorum var?

TaHKaR

Aktif Üyemiz
'Nihai hedefe ulaşana kadar, yani sonuca ulaşıncaya kadar, her yöntem,her yol mübahtır. Bunun içerisine yalan söylemek de, insanları aldatmakda girer..'(Fethullah Gülen)
Arkadaşlar bir yerde yukarda belirtilen söze rastladım.araştırınca bir çok yerde gördüm.Fethullah gülen bunları söylemiş.Ben o adamı gerçekten dinini çok seven,haksızlıklara uğrayan bir adam olarak görüyordum ama nette onunla ilgili yazılan fethullah gülen gerçeği adı altındaki uzun uzun yazılar ve yukarda belirttiğim sözü benim aklımı karıştırdı.Bu ülkede ne siyasi ne de dini açıdan güvenilecek kimse kalmadı anlaşılan.Tüm siyasilerin geçmişte döndürdükleri bir sürü dümen var hemde her partiden ayırt bile etmiyorum.Ama dini açıdanda güveneceğimiz kimsecikler kalmadıysa vah halimize.Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz merak ediyorum...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Feytullah gülen böyle birşeyi söylediğine ben inanamam,o zatın çok yazılarını okudum
çokda güzel yazıları ve sohbetleri var,,,,Acaba onun üzerine yapılan bir oyun mu,,,bu zamanda herşey
beklenir olabilirde....Yanılmaktan ALLAHA sığınırım ben inanamıyorum.....

MURATS44

Özel Üye
©VuSLaT

Feytullah gülen böyle birşeyi söylediğine ben inanamam,o zatın çok yazılarını okudum
çokda güzel yazıları ve sohbetleri var,,,,Acaba onun üzerine yapılan bir oyun mu,,,bu zamanda herşey
beklenir olabilirde....Yanılmaktan ALLAHA sığınırım ben inanamıyorum.....

Bende inanmıyorum. Vuslat adminim gerçekten çok güzel düşünmüşsün.Fethullah Glen hocaefendi islam için hizmet eden , Yüreği ALLAH aşkıyla , Pegamber aşkıyla dolu bir müslüman. İslam için yaptığı hizmetler ortada, Türkiye için yaptığı hizmetler ortada.... İslam düşmanı ve Türklük düşmanı insanların neler yaptıkları da ortada. Bu tamamen olayı saptırma ve Hocaefendiyi insanların gözünde yanlış gösterme gayretlerinden başka birşey değil. Bu sözü nerde söylemiş, ne zaman söylemiş bilen yok. sadece ,(söylemiş) demekle bazı şeyler değişmiyor. İslamın değer verdiği bir noktadan hocaefendiyi vurmaya çalışmışlar ama ben eminim ki bu söylenen de yalanın ta kendisi. Bu tür sözlere itibar etmemek lazım. Böyle söylediğini duyan ya da yazan kim acaba? Önce onu bir araştıralım.Bunlar ,islam üzere oynanan tuzaklardan , oyunlardan sadece bir tanesi. Düşmeyelim.Düşmeyeceğiz Allahın izniye ......
©Murat's44

Üst Alt