Harekat arkadaşımızı tebrik ederim.....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
harekat kardeşimizin emekleri ve sitemiz hakkındaki düşüncelerinden dolayı ailemizden bir parça olarak kendisini mod olarak yetkilendirdim inşallah....
Kendisini ve konularını takdir ederek,bu terfi konumunda görmek istedim....
İnşallah başarılı olacağınada inanıyorum,,,,Kendisinden bu konuda talep gelmedi
Murat admin ve ben uygun gördük,,,İnşallah faydalı olacağınada inanıyoruz,,,,Arkadaşımızdan fazla beklentimiz olmayacak inşallah,çünki önce anlayış lı olmamız gerekiyor, çalışan biri olarak bizlerle birlikte olmaya çalışıyor...Bizim için bu davranışı saygı duyulcak bir durumdur....Kendilerine teşekkür ediyoruz,,,,Rasule hasret ailesine tekrar hoş geldiniz.....

harekat

Özel Üye
a.r.o**************Tüm Rasule Hasret Ailesinden Allah Razı olsun*************a.r.o

Elimden geldiğince sitenize destek vereceğim inşaallah.Sonuçta hepimizin amacı gayesi aynı. gündüzleri çalıştığım için iphone'dan girme imkanı buluyorum. Aslında benim hiç bir siteye moderatör olmuşluğum yada bir konu paylaşımım olmamıştır.Gördüğüm kadarıyla Tüm adminler insanlarla ilgileniyor ve çok cana yakınlık gösteriyorsunuz. Onun için bu siteyi çok sevdim ve böyle bir girişimde bulundum. Diyecek Bir şey bulamıyorum bana böyle bir görevi uygun gördünüz için çok teşekkür ederim ikinizede. O zaman bana düşen iş, sözü fazla uzatmadan verilen bu görevi laikiyle yapmaya koyulmaktır deyip son noktayı koyuyorum inşaallah.

Sitenizin Hayırlara vesile olmasını temenni eder herşeyin gönlünüzce olmasını dilerim.. Vesselam...

MURATS44

Özel Üye
Harekat kardeşimiz gerçekten kısa zmanda ailemizden biri olmayı başardı.Gerek kişiliği ,gerek dünya görüşü ve yaklaşımı , insanlarla iletişimi kusursuzdu ilk geldi günden beri. Harekat kardeşim ilk geldiği gün gece saat 02:00 civarı bir Pm yazmıştım.Aynı gün cevap vermesede bir sonraki gün cevaplama nezaketini gösterdi. O zaman ki mesajından düşünceleri ve mantığının nasıl olduğunu anladım.Anladım ki çok güzel bir kardeşimiz , Hâkk yolunda gönül eri kardeşimiz. bende ailemizin bir parçası ,değerli bir kardeşimiz olarak sitemizde daha yetkili olmasına çok sevindim. Biz eminiz ki , çok daha güzel günlerde beraber olacağız ailemizde. İnşaallah hayırlı olur. Emeklerine sağlık harekat kardeşim. Allah ac senden razı olsun. glü

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Vuslat ve Murat Adminlerim, bana söyleyecek söz bırakmamışlar.Ancak bende dayanamadım Harekat arakadaşımıza bende yorum yapmak istiyorum Son zamanlarda yaz mevsiminde aşırı sıcaktan dolayı ,kimi tati,lde kimi başka yerde ,ve ayrıca neredeyse hepimizin işleri çok yoğun ve hiçbirimiz sitede vakit geçiremediğimiz zamanlarda , fakat yeni üye olan ve gelir gelmez birçok kaliteli konu açarak bizlere çok güzel paylaşımlarda bulunmuş olan ve paylaşımlarımıza devam etmemiz gerektiğini hatırlatan Harekat arkadaşımızı tebrik ediyor, paylaşımlarından ötürü çok teşekkür ediyoruz.Hoşgeldin aramıza diyorum...

ceylannur

Yeni Üyemiz
harekat kardesım hayırlı olsun rabım kolaylastırsın zorlaştırmasın admınlerım dogru bır karar vermişler aramıza hoş geldın evet admınlerım cana yakınlar bir aileyız burda ALLAH ikisinden sınden razı olsun kolay gelsin .....

Adilbey

Aktif Üyemiz
Adminlerimizin,adminlik yapmadıklarını zamanla sizde göreceksiniz. Herkese eşit mesafede herkesin kardeş olduğu bilincinde olarak , önce dostluk ,kardeşlik,sevgi,saygı sonra da forum yani evimiz olarak gördüklerini veeeeeeeeee herkesin kardeşlik ve sdostluk ortamında birbirine bağlı olduğunu zaten sizde görmüşsünüzdür. Burdaki herkes özel insanlardır. Ailemize hoşgeldiniz. Görevinizi layıkıyla yerine getireceğinize yürekten inanıyor rasulehasret ailesi olarak başarılar diliyoruz. ALLAH cc yardımcınız ve yardımcımız olsun inşaallah.

ceylannur

Yeni Üyemiz
Adminlerimizin,adminlik yapmadıklarını zamanla sizde göreceksiniz. Herkese eşit mesafede herkesin kardeş olduğu bilincinde olarak , önce dostluk ,kardeşlik,sevgi,saygı sonra da forum yani evimiz olarak gördüklerini veeeeeeeeee herkesin kardeşlik ve sdostluk ortamında birbirine bağlı olduğunu zaten sizde görmüşsünüzdür. Burdaki herkes özel insanlardır. Ailemize hoşgeldiniz. Görevinizi layıkıyla yerine getireceğinize yürekten inanıyor rasulehasret ailesi olarak başarılar diliyoruz. ALLAH cc yardımcınız ve yardımcımız olsun inşaallah.

oleeoleeoleeoleeoleea.r.o

soleill

Aktif Üyemiz
Ben de tebrik ediyorum harekat arkadaşı moderetörlüğü haketmiş gerçekten.
vuslat ve murat abi mükemmel adminler ikisinin bir başka örneklerini başka sitelerde bulamayız.
İslami sitenin nasıl yönetileceğini çok güzel örneklerle başarmış iki yönetici allah yollarını ayırmasın.
bu sitede görev almak güzel ve bir o kadarda kolay değil,öncelikle saygıya sevgiye ve davranışlar ön pilanda tutuluyor.
Bir gün vuslat teyzeme dedim beni mod yap site içi bilgilerim çok.bana dediki senin çok öğreneceğin şeyler var
sen mod havasına girer kişileri kırabilirsin ben teyzem gibi sabırlı anlayışlı mütevazi olamıyorum o yüzden mod olmam için
şu sinirli hallerimi geçmem gerek:)
Başarılar dilerim görevinizde mükemmel bir sitede görev aldınız.iyi günler

harekat

Özel Üye
Allah Razı olsun tüm ekibinizden. Dediğiniz gibi öncelikle sevgi,saygı ve güven olursa birbirimize gerisi gelir inşaallah... Vesselam...

Üst Alt