Radyomuza İstek Eserlerimiz için Konumuzu Tekrar Açtık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Harekat kardeşim konu muhteşem olmuş isteklere bayıldım Bende abin olduğum için Kardeşimsin Dursun Ali erzincanlı 40 yaşındasın isteğim olacak ... çok teşekkür ederim. Kendine çok iyi bak. Görüşmek üzere...

Son düzenleme:

harekat

Özel Üye
Değerli üyelerimiz isteklerimizi yazmaya devam edelim inşaallah... Konumuzun güncel kalması açısından siz değerli üyelerimizin isteklerini bekliyoruz...

:güllTEŞEKKÜRLER...:güll

candasarin

Aktif Üyemiz
Selçuk Küpçük : Mona Roza
onay.gif

Eşref Ziya : Söyle İstanbul
onay.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
©VuSLaT
Malum ,salı günü bayram.Pazartesi günü süre dolacaktır. Bayram dolayısı ile bir önceki radyo eserleri yenileme dönemine göre daha aktif bir katılım rica ediyoruz.Geçen defa 39 adet eser istenmişti. Şimdi bu sayıyı geçip,ramazan bayramımızın boş anlarında güzelce dinleyelim inşaallah. Bütün kardeşlerimizin katılımıyla daha geniç bir dinleme listemiz olacaktır. Daha önce istekte bulunan kardeşlerimiz tekrar yazabilirler. :)

NuSReT

Aktif Üyemiz
Nihat Hatipoğlu Hocamızdan - Hamza sohbetini istiyorum. Bunuda eklerseniz sevinirim.
onay.gif

©VuSLaT
Oldukça uzun 2 bölüm halinde. İki bölümü de ekliyorum

harekat

Özel Üye
Bugün ile beraber son 2 günümüz kaldı...Bundan sonraki açacağımız konuyu 15 güne çıkaracağız .Böylelikle eserlerimizin ve katılımcı sayımızın çok olacağını umut ediyoruz....Ayrıca Salı günü Bayram dolayısıyla İsteklerimiz Pazartesi Akşamı son buluyor..Yani bayramın 1.Günü Sizlere yeni ilahilerle Bayramınıza bayram katmak istiyoruz...

Hepimizin istekleri VUSLAT adminimiz tarafından Radyomuza Aktarılacaktır...BU konu ile ilgilendiği için Kendisine Çok teşekkür ediyoruz.
ppc

glüİsteklerinizi bizimle paylaştığınız için katkılarınızdan Dolayı Sizlerede Teşekkürlerimizi iletiyoruz...glü

:güllRasulehasret Ailesi:güll

harekat

Özel Üye
Evet Canlar Artık Son 1 gün kaldı. isteklere devam edelim ve Bayramın 1.Günü yaptıgımız tüm istekler yayınlanıp bayramımıza bayram katalım inşaallah...

Benim VUSLAT adminimden son bir ilahi isteğim daha olacak...

Radyomuzda Daha önce yayınlanmıştı.
İsmi: abdullah Takdim
Parça: Gidebilsem
onay.gif

Adminim sizden ricam bu parçayı radyomuzda tekrar dinlersek çok memnun olurum...Ayrıca Bu ilahinin radyomuzda devamlı kalmasını temenni ederim...

:güll:güllTEŞEKKÜRLER:güll:güll

MURATS44

Özel Üye
Bu parça devamlı kalsın dediğine göre güzel olmalı.Ve isteğin üzerine sürekli kalacağına eminim.:) Yarın akşamda inşallah yeni eserlerimiz yüklenince kaldığımız yerden devam edeceğiz inşaallah. :)
©Murat's44

harekat

Özel Üye
Çok güzel bir ilahi adminim... İnsanın ruhuna işliyor...
Bu yüzden bu parçanın radyomuzda devamlı çalmasını temenni ediyorum...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c razı olsun harekat emeklerine sağlık,,,,seni bu konuyu sabırla şevkle yürüttüğün için
tebrik ediyorum,,,,istediğin eser sürekli olacak radyomuzda....çok hoş anlamlı bir eser,,,,inşallah sende
Rasulüne gidenlerden toprağına yüz sürenlerden olursun......

Bende bir eser istesem mi:):)
Abdullah takdim,,,elhamdulillah....
onay.gif

Garip bekirden niyeeeeeeeee......
onay.gif

2 tane olsun öz olsun....:)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt