sitenin sahibine sesleniyorum

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
selamün aleyküm mahzungaripkardeşim ne oldugunu bilmiyorum ama bir açıklama yapmadan ortadan kayboldun belki özel işlerin var belki sorunların var belkide evinde netin yok ama bunların hiç biri mazeret degil her yerde kafe var bir açıklama bir mesaj yazmak 5 dakika sürer lütfen sitedeki bütün üyelerin bu açıklamayı duymaya hakkı var bekliyoruz açıklama yapmanı kardeşim ALLAHa ın selamı magfireti üzerine olsun

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
selamün aleyküm mahzungaripkardeşim ne oldugunu bilmiyorum ama bir açıklama yapmadan ortadan kayboldun belki özel işlerin var belki sorunların var belkide evinde netin yok ama bunların hiç biri mazeret degil her yerde kafe var bir açıklama bir mesaj yazmak 5 dakika sürer lütfen sitedeki bütün üyelerin bu açıklamayı duymaya hakkı var bekliyoruz açıklama yapmanı kardeşim ALLAHa ın selamı magfireti üzerine olsun
ALLAH razı olsun duyarlı ablam......Bu mesajın, Her satırına katılıyorum,aslında o kadar doluyum ki söylencek o kadar çok şey varki.....Her zamanki gibi susmayı tercih ediyorum.....İnsanlar konuşarak dertleşerek bir takım şeyleri halleder,ne yazıkki biz bunu başaramıyoruz.....Eksikliğimiz olsa gerek.......VESSELAM......

MURATS44

Özel Üye
Aleyküm selam :by: yakında aranızdayım inşallah :)

Teşriflerinizi bekliyoruz muhterem hocam... Bide yakın ; derken ne kadar yakın onuda yazsaydın ya.. Yoksa klavyenin mürekkebimi bitti de yazamadın..Millette merak etti bunca zamandır nerde olduğunu.. ama gelene kadar bence ,şöyle beş altıyüz kadar yalan düşün.. Biri tutmazsa diğeri tutar heralde.. Ama ellerinde sopalarla, merdanelerle ve terliklerle bekleyenler var..HOŞGELDİN ateeeş SERAMONİSİ YAPILACAK TA BİRAZ.. KİMSEYE SÖYLEME , BENDEN DE DUYMADIN AMA BAHANELERİ ŞİMDİDEN DÜŞÜNMEYE BAŞLA..yty

Üst Alt