Ramazan 28.Gün Duası

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
28. Günün Duası: "Allahumme veffir hazzî fîhi min'en-nevafil, ve ekrimnî fîhi bi-ihzar'il-mesail, ve garrib fîhi vesîletî ileyke min beyn'il-vesail, ya men la yeşğaluhu ilhah'ul-mulihhîn."

Anlamı: Allah'ım! Bu günde müstehap (sünnet) amellerden nasibimi çoğalt; -dünya ve ahirette- sorumlu olduğum şeyleri hazırlayarak bana lütuf ve bağışta bulun; bugünde vesileler arasından sana vesilemi yakınlaştır bana; ey ısrarla yalvaranların ısrarı kendisini başkalarıyla ilgilenmekten alıkoymayan Rabbim-!
glü
Ramadan Dua: DAY 28
ALLAH, on this day, grant me a share in its nawafil (recommended prayers), honor me by attending to my problems, make closer the means to approach You, from all the means, O One who is not preoccupied by the requests of the beseechers.

NuSReT

Aktif Üyemiz
Allah razı olsun. Ramazan ayında okuduğumuz, okumamıza vesile olduğun her ayrı gün duası için Allah sonsuz kere razı olsun senden. Dualarınla başladık, dualarınla bitirdik.Eline ,canına sağlık....:by:

harekat

Özel Üye
Allah razı olsun... Günlerimize Bu Duaları kattığın için...Gerçekten hepsinin ezberlenip Ruhumuza işletmeliyiz...

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Dualar herzaman yakışıyor bizlere ve tüm islam alemine ,
onur bir de... ve birde bu paylaştığınız dualarla sayenizde dualarımıza dua katmak O dahada çok güzel Vuslat Adminim uzun ömürlü duaların devamını dılıyorum.

Üst Alt