Radyomuza İstek Eserlerimiz için Konumuz Tekrar Açıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

harekat

Özel Üye
Bazı giriş yapan üyelerimiz sizlerinde bu konuya destek verip isteklerinizi yazmanızı rica ediyoruz. Böylelikle Konumuzu güncel tutmuş oluruz...

***TEŞEKKÜRLER***

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
6 gün kaldı. Bu sefer daha aktif olmak için lütfen katılımlarınız esirgemeyiniz. Hepimizin bir katkısı olursa radyomuz daha güzel olacaktır...

soleill

Aktif Üyemiz
Ben ilahi söyleyenleri isimce bilmiyorum.bu konuda teyzem kitap gibiklp
onun ilahi arşivinde kopiş çekeyimolee

dursun ali erzincan. faran dağlarında açan sevgili

sedat uçan. seferim var

lütfullah tekmen. nakşiyiz nakşibendiyiz

grup hanedan. erenlerin halveti- bende bunları istiyorummlkk

harekat

Özel Üye
Evet Kardeşlerim Şu ana kadar Tam 60 istek yapılmıştır.Destek veren tüm kardeşlerime TEŞEKKÜR ediyorum. Bu konumuz için son 5 günümüz kalmıştır. Diğer kardeşlerimizinde bu konuya destek vermelerini rica ediyorum....

:güll:güll:güll:güll:güll:güll:güll:güll:güll:güll:güll:güll:güll

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Çokkk güzel olmuş. Benim de birkaç isteğim olacaktı ama isimlerini hatırlamıyorum. İnşallah bir daha ki konuda bende katılacağım.Zaten 60 eseri geçmiş. Bir dahakine bende katılırım 15 eserler kabul edilirse tabii ki....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c razı olsun canlar,,,,İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim,sizlerin sevdiği
eserleri radyomuzda dinlemek çok güzel....Bu sayfadaki istekler yüklendi inşallah,,,isteklerinizi
bir dahaki yeni konuda paylaşacaksınız...Bu güzel çalışmadan dolayı Harekat arkadaşımıza sonsuz tesekkürlerimi arz ederim....Konuyu kilitliyorum.....:gül

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt