Forumuzun Bir Tv.side Hangi logoyu Koyardınız?

Forummuzun Tv'si olursa hangi logo olmasını isterdiniz?

• 1.logo

Kullanılan: 2 33.3%
  • 2.logo

Kullanılan: 1 16.7%
  • 3.logo

Kullanılan: 3 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Forumuzun Bir Tv.si olursa Hangi logoyu Koyardınız?

10921.jpg

11331.jpg

11354.jpg

Tek bir hayalim inşallah Rasulehasret Tv'side inşalah en yakında yayın hayatına başlar.Adminlerimin müsaadeleri varsa bundan sonraki video paylaşımlarıma Anketteki beğeneceğiz logoyu eklemek istiyorum .Şimdiden Ankete katılacağınız için teşekküğr ederim...

ceylannur

Yeni Üyemiz
10921.jpg

11331.jpg

11354.jpg

Tek bir hayalim inşallah Rasulehasret Tv'side inşalah en yakında yayın hayatına başlar.Adminlerimin müsaadeleri varsa bundan sonraki video paylaşımlarıma Anketteki beğeneceğiz logoyu eklemek istiyorum .Şimdiden Ankete katılacağınız için teşekküğr ederim...

ellerine saglık tahkar harıka olmüşşş :aferin:aferin:aferin:aferin:aferin

MURATS44

Özel Üye
11354.jpg

Bu biraz daha küçültülüp üzerinde a daha değişiklik yapılırsa çok güzel olur.
Hepside güzel ama ,en güzeli bu.
Elinize sağlık.Ayrıca ,videolarınızda rasulehasrete özel logo bulunması bizleri ayrıca mutlu eder.
Teşekkür ederim.

MURATS44

Özel Üye
Aslında güzel fikir. Sabit kalacak bir logo belirlemek için bir yarışma mı düzenlesek. :)

harekat

Özel Üye

TaHkar Abi Gerçekten güzel yapmışsın Eline sağlık...

Böyle bir proje varsa Dedim bende Sitemiz adına logo yapayım inşaallah beğenirsiniz.h.hh.hh.h

Başlangıc olarak şimdilik bir logo yaptım Devamı gelebilir...

rasulehasret%20logosu.gif

mahzungarip

Yönetici
Allah razı olsun çok güzel bir fikir ayrıca logolarda çok hoş olmuş birde yeşil kubbeyle deneseniz:) Veeeeeeeeee Murat adminimiz yastık altındakileri bi çıkarsa ortaya tv de açılır elbet uknown

MURATS44

Özel Üye
Yastık altındakileri çıkarmaya gerek yok. Bi tane açsak teknik destek alabilecek durumdayız. Ama önce öyroları görmemiz lazım.LOGO SEÇENEKLERİ ÇOĞALIYOR:)

Üst Alt