Günlük ortalama kaç saat bilgisayar başındasınız?

Günlük ortalama kaç saat bilgisayar başındasınız?

• Kullanılan toplam oy
    4

candasarin

Aktif Üyemiz
1 saatte olabilir 15 saatte.Ama bazen baglı oldugum sayfalar açık kalır ama ben ps basında olmam. Güzel bir anket.Hayrlı olsun.

harekat

Özel Üye
Bende en fazla 3 saat takılıyorum. Malum Gündüzleri yoğun olduğumuz için akşamları fırsat buluyoruz. yorum için teşekkürler Hayırlı forumlar...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
en az 1 saat en fazla 3 saat kalırım pc başında sonra dinlenir 1 saat daha bakarım bu kadar:):):)

harekat

Özel Üye
ppc
uyuuuu

Her 1 saat aralıklarla Bilgisayar başında dumamız en uygunudur diye düşünüyorum aksi taktirde bedenimize zarar veriyoruz.Ama tabi bizim gibi site yöneticileri malesef daha fazla bilgisayar başında durmak zorunda...
uyuuuu
ppc

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Bu konuda hakkın ödenmez harekat,,,,sitemize cani gönülden katılıyorsun...ALLAH razı olsun.....zgdzgdzgdzgdzgdzgd

harekat

Özel Üye
©Murat's44

Bilgisayar başında ölenler var

işte size ibretlik bir olay;

54 yaşındaki Childress H. Wanamaker, ABD’nin New York şehrinde bir yeni medya şirketinde muhasebe müdürü olarak çalışmaktadır. En büyük korkusuysa internette takip ettiği 48 tartışma grubundaki olaylardan geri kalmaktır. Bilgisayar başından asla kalkmadığı için zamanla yemeklerini de aksatmaya başlar. 26 yıllık karısı yemeklerini tepsiyle önüne getirir ama bu bile onun ellerini klavyeden kaldıramaz. Kayıtlarına göre Wanamaker tartışma gruplarına ortalama her iki dakikada bir mesaj yazar. Oğlu Lucian’ın onu kaldırmak için arabasının çalınmakta olduğunu söylemesi bile Wanamaker’ı kıpırdatmaz. Raporlara göre son dönemlerde ilgili ilgisiz her tartışmaya dalarak laf yetiştirmeye başlar. Buna ek olarak bu forumların içinden 15 bin 250 kişiyle de düzenli olarak mesajlaşır. 375 blog sitesini takip ederken bir de kendi blog sitesini kurmaya kalkar. Sonunda Wanamaker evinde bilgisayarı başında açlıktan ölmüş olarak bulunur! İnternetin en derin yan etkisi olarak tarihe adını yazdırarak aramızdan ayrılır. Üstelik forumlarda hâlâ adı geçiyor. Ne yazık ki cevap veremiyor.

©Murat's44

MURATS44

Özel Üye
işim gereği belli olmuyor. Bazen yarım saat bazen bir saat ,bazen de satlerce. iş olarak hiç belli olmuyor ama eve gidince yaklaşık 2-3 saat.Oda rasulehasrette geçiyor zamanım..

Harekat kardeş, :) Benim BB kodu nasıl buldun. Senin konularının altında benim ismim çıkıyor. İstersen sana özel daha değişik bişey yapalım. :)

ceylannur

Yeni Üyemiz
Benım bılgısayar önunde kalısım saati bende bılmıyorum desem bazen kakamadan saatlece kalıyorum sanırım bılgısayr önunde ölenlerden olcam allahatan bu raları yıyenımın duyunu vardı dınlendım

Üst Alt