selamunaleyküm

Efsane-67

Yeni Üyemiz
selamunaleyküüüm hayırlı forumlar yarenler,
ben buraya daha önce üye olmuştum sanıyorum ama pc değiştiği için not defterime kaydettiğim şifrelerimde gitti,
napalım nasipde yeniden üye olmakda varmış :)

ben sadece radyo dinlesem bimahsuru varmı acaba
dirol

MURATS44

Özel Üye
[TAMAM]Ve aleyna aleyküm selam. Tekrar HOŞGELDİN diyelim o zaman. Eski şifreni unuttuysan bununla devam edebilirsin tabii ki, gerçi ben efsane olarak bir üyelik hatırlıyorum.:) Hadi hayırlı forumlar, Tekrar HOŞGELDİN. Sadece radyo dinlemekte tabii ki sakınca yok ama arada konularını ve konulara yorumlarınıda bekleriz.[/TAMAM]

Efsane-67

Yeni Üyemiz
[TAMAM]Ve aleyna aleyküm selam. Tekrar HOŞGELDİN diyelim o zaman. Eski şifreni unuttuysan bununla devam edebilirsin tabii ki, gerçi ben efsane olarak bir üyelik hatırlıyorum.:) Hadi hayırlı forumlar, Tekrar HOŞGELDİN. Sadece radyo dinlemekte tabii ki sakınca yok ama arada konularını ve konulara yorumlarınıda bekleriz.[/TAMAM]
Hoşbuldum hocam sağolun, dimi efsane + efsane_67 bunları bulursanız isterseniz silin ben bununla yetinirim :)
aradabi yorum ve konu açarız hocam sadece radyo dinlesem dedim ama okadarda değil yani,
ceylannur kardeşim beni ve nekadar meşkul biri olduğumu bilir hocam fırsat buldukca açarız inşallah
baki selam ile...

ceylannur

Yeni Üyemiz
selamunaleyküüüm hayırlı forumlar yarenler,
ben buraya daha önce üye olmuştum sanıyorum ama pc değiştiği için not defterime kaydettiğim şifrelerimde gitti,
napalım nasipde yeniden üye olmakda
ben sadece radyo dinlesem bimahsuru varmı acabadirol

ve aleykümselam hoş gelmisin sefalar getırmişin senı burda gormek ne kadar güzel sag ol geldıyın için payalsımlarını beklıyoruz üyelıyın daım olsun

12dh7.gif

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Ve ALEYKUMSELAM,hoş geldiniz safalar getirdiniz,,,,Üyeliğiniz hayırlı olsun,,,
Elbette ilahi dinleyebilirsiniz,herkes özgürdür herkes paylaşım yapcak diye bir kuralımız yok,,,,
Fakat ben eminimki sitemizdeki değerli konuları farkedip yararlancaksınız.....

Üst Alt