Başbakanın annesine okuduğu Kur'ân-ı Kerim

MURATS44

Özel Üye
[IKAZ]Güzel ülkemizin güzel başbakanı Sayın Tayyip Erdoğan, çok değerli annesini Allahın rahmetine gönderdi. Annesinin ardından okuduğu Kur'ân-ı Kerimi dinleyince hüzünlenmemek elde değil. Dünyanın en değerli varlığı annelerimize çok daha dikkat edelim. Annelerimizin kıymetini bilelim.[/IKAZ]
BİLGİ
Video da Kur'ân-ı Kerimi okuyan bizzat Sayın Başbakandır. Kendisine sabır diliyoruz. Allah ac Tenzile annenin mekanını cennet eylesin inşaallah...

ERROR: If you can see this, then Dailymotion is down or you dont have Flash installed.

Bismillahirrahmânirrahîm

1. Gök yarıldığı zaman,

2. Yıldızlar saçıldığı zaman,

3. Denizler kaynayıp fışkırtıldığı zaman,

4. Kabirlerin içindekiler dışarı çıkarıldığı zaman,

5. Herkes yaptığı ve yapmadığı şeyleri bilecek.

6,7,8. Ey insan! Seni yaratan, şekillendirip ölçülü yapan, dilediği bir biçimde seni oluşturan cömert Rabbine karşı seni ne aldattı?

9. Hayır, hayır! Siz hesap ve cezayı yalanlıyorsunuz.

10,11. Halbuki üzerinizde muhakkak bekçiler, değerli yazıcılar vardır.

12. Onlar yapmakta olduklarınızı bilirler.

13. Şüphesiz, iyiler Naîm cennetindedirler.

14. Şüphesiz, günahkârlar da cehennemdedirler.

15. Hesap ve ceza günü oraya gireceklerdir.

16. Onlar oradan kaybolup kurtulacak da değillerdir.

17. Hesap ve ceza gününün ne olduğunu sen ne bileceksin?

18. Evet, hesap ve ceza gününün ne olduğunu sen ne bileceksin?

19. O gün kimse kimseye hiçbir fayda sağlayamayacaktır. O gün buyruk, yalnız Allah'ındır.

Son düzenleme:

harekat

Özel Üye
]Sayın Başbakanımızı annesi için kuran okurken bende dinlemiştim o kadar içten okuyordu ki adeta kendinden geçmiş gibiydi.Annesine Allahtan Rahmet Ailesine baş sağlığı diliyorum...Üzülmemek elde değil.Başbakanımız bir süre kendini toparlayamayabilir.ama Takdiri ilahi Yapacak birşey yok.

]Ayrıca Cübbeli Ahmet hocamız başbakanımıza taziye için gitmiş ve Antalyaya kitablarına imza töreni için davet edildiğnde yaklaşık 1 saat Kıyamet süresinin tefsirini yapmıştı...Aklıma gelmişken belirtmek istedim adminim...belki bu yüzden böyle bir konu şeçti ve gerçekten salondakiler sohbeti çok dikkatli bir şekilde dinlemişler...Allah hocamızı ve başbakanımızı başımızdan eksik etmesin..

]Bu sohbeti alttaki videodan izleyebilirsiniz...

][YOUTUBE]Fw78MR_RU60[/YOUTUBE]

Son düzenleme:

Adilbey

Aktif Üyemiz
Hepimiz O'ndan geldik , ve dönüşümüz yine O'nadır.
Başın sağolsun sayın başbakan. Yorumu da mükemmel.Çok güzel okuyor.
Allah razı olsun Murat adminim.ilk defa dinledim..

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Başbakanımız kur'an okurken sesi her zamanki gibi duru ve sade bir güzellikteydi ..Allah rahmet eylesin..

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
hamdolsun ki artık her yerde kendisi Kuran okuyabilen bir cumhurbaşkanımız var.Rabbim başımızdan eksik etmesin.annemize de rahmetiyle muamele eylesin inşalalah.böyle güzel bir evlat yetiştirende mutlaka güzel yerlerdedir.video da çok güzel olmuş eline sağlık

Üst Alt