Radyomuzda Çalmasını istediğiniz ilahi isteklerinizi buraya yapın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

harekat

Özel Üye
duyuru-yapilmadan-idari-atamaya-yargidan-ret_244137_orijinal.JPG

İSTEKLERİNİZİN BAŞLAMA TARİHİ; Çarşamba 12/10/2011

İSTEKLERİNİZİN SON BİTİŞ TARİHİ; Cumartesi 22/10/2011 Akşamı 22:00`a Kadar...

ESSELAMU ALEYKÜM DEĞERLİ KARDEŞLERİM....

Radyomuzda yaptığımız ilahi isteklerimizin 6. konusunu açmış bulunuyoruz.İstek eserlerimiz sınırsızdır.İstediğiniz kadar istek yapabilirsiniz.

Bu konu altında süresiz istek eserlerimizi yapalım inşaallah...

Sitemize katkılarınızdan dolayı hepinize
Teşekkürlerimizi sunuyoruz...

:güllRasuleHasret Ailesi:güll

glüglüglüglüglüglüglüglüglüglüglüglüglüglüglüglü

MURATS44

Özel Üye
Ve aleyküm selam. bundan sonra bu konu daha aktif olacaktır inşaallah. Teşekkür ederim harekat kardeş. Bir kaç gündür yoktun. Yoğunsun heralde. Gelir gelmez bu konuyu güncellediğin için ayrıca teşekkür ederim.Şimdi bütün kardeşlerimizin katılımını bekliyoruz.Katılmayana ceza mı versek acaba? :)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c razı olsun harekat,,,,bu konu seninle o kadar bağdaştıki artık istekelr
denilince sen geliyorsun akla.....ALLAH senden ebediyyen razı olsun güzel bişeye vesile oldun....

Ben isteklerimi yazayım yinede.....Ben yüklerken beğendiğim ilahileri atıyorum zaten ama,
bu güzellikten de mahrum kalmamak gerek.....

Evettttttt......
Nur seydaya varmak isterim.....
Kerbela zikirli
ALLAH de kalbim,
Celaleddin adadan....lailahe illallah...
Medine yollarında,,,
gül yağıyor,,,,
Menzil köyü.....:):):)

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Allah razı olsun ..ne güzel konu ,,iranlı sanatçılardan ehli,beyt olmazsa iranlı sanatçı Kuveyti pur müziğine yer verirseniz memnun olurum,,,

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Ayın 22 si son . İnşaallah o zamana kadar sunucudaki sorun giderilip radyomuza kavuşuruz...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Bu konuda harekat kardeşimizin olmayışı nedeniyle , her zaman sitemize yüklediği eserler olmadan bu haftak ikonuyu da burada bitiriyoruz. İnşallah bir sonraki konuda gene aynı güzellikle konuyu açıp " Radyomuz da dinlemek istediğiniz eserler" başlığıma öncülük etmeye devam eder. İstenen eserler 3 tanesi hariç hazırlanmıştır.Birazdan yükleme işlemine başlayacağım Allahın izni keremiyle. Bir sonra ki konuda görüşmek umuduyla....

[blink]Teşekkürler[/blink]

KONU KİLİTLENMİŞTİR
glü

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt