-canım kardeşim murat acınız acımdır-

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Çok Kıymetl muhterem aziz kardeşim,Murat ve muhtereme,mü'mine,müttekiye, musalliye ve nadide Vuslat kardeşlerimizn hakkımda hüsnü zan yaparak güzel kelam etmeleri kendi iç alemlerinin en güzel örneğidir.
kendilerine, bu güzel duygu ve düşüncelerinden dolayı en halisane duygularımla şükranlarımı bildiririm..

ALLAH c.c sizden ebediyyen razı ve memnun olsun hocam,,,,Bu nadide cümlelirin karşısında
hem duygulandım hemde çok mutlu oldum,,,,Yüreği güzel hocam,bizleri böyle görmeniz ben çok mutlu etti....Teşekkürlerimi dost canlısı şahsınıza arz ederim,,,,Bizler sizden çooook memnunuz RABBİMDE memnun olsun inşallah....

MURATS44

Özel Üye
:) Fahrettin Hocam , Bende birşey söylemek istiyorum.
Şu fani dünyada bize en çok lazım olan dosttur,arkadaştır güzellikleride ,zorlukları da paylaşabileceğimiz, karşılıklı paylaşabileceğimiz insanlardır. İlk mesajınızda söylediğiniz bir cümle *** Acınız acım,kederiniz kederimdir**** Bu cümleyi söyleyebilmek, hissedebilmek helede hissettirebilmek çok zordur. Ben sizden bunu gördüm. Telefonda görüşürken ki ses tonunuz söyledikleriniz ve yazdıklarınız gerçekten sizi yakınımda bildim. Bizim size söylediklerimiz Hüsn'ü Zân değil gerçeğin ta kendisidir. Çünkü öylesiniz. Biz sizi bu nedenle seviyoruz. Açık yürekli,cana yakın,dost canlısı..... Biz sizden hep razı olduk.Siz de bizden razı olursunuz inşallah.Rabbim de sizden razı olsun. Bir ömür ve ahirette de herşeyin en güzeline ,en güzelide Allah'ın mağfiretine nail olup cennetinde Peygamber efendimize komşu olmakla şereflenirsiniz inşaallah. En güzele emanetsiniz..... glü

Üst Alt