-canım kardeşim murat acınız acımdır-

fahrettin tırınk

Site İmamı
sitemizin kurucularından, medarı iftiharımız,canım kardeşim Muarat ın muhterem dayısının vefat haberini bu gün kendisinden öğrenmiş olup çok mütessir oldum..
canım kardeşim Murat, acınız acımdır.kederiniz kederimdir.
acınızı ve kederinizi içtenlikle paylaşıyor,kıymetli merhum dayınıza da ALLAH cc dan sonsuz rahmet niyaz ederken,sizlere ve yakınlarınıza mevla i mütealden sabru cemiller diler, ALLAH cc cümlemizi cennette kavuştursun inşaallah...

MURATS44

Özel Üye
Allah ac sizden razı olsun çoooook değerli,sevgili büyüğüm Fahrettin Hocam. Bugün görüşmemizde içtenlikle ettiğiniz dualarınız hala kulaklarımda. Dilden değil, gönülden söylediniz. Sizin kadar temiz bir insanın dualarının kabul olacağına, kesinlikle boş dönmeyeceğine canı gönülden inanıyorum. Bu duygularınız için size sonsuz minnetlerimi sunuyorum. Dualarınıza Amin diyorum canı gönülden. Allah ac sizden her iki cihanda da razı olsun, Hz. Peygamber(sav) efendimize komşu eylesin inşaallah. Çok düşünceli ve temiz yürekli bir dostsunuz. Allah ac razı olsun. Beni mutlu ettiniz, Allah'ta sizi mutlu etsin,dualarınız kabul olsun inşaallah. Eyvallah Sevgili hocam glü

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c rahmet eylesin adminim,,,RABBİM yakınlarınıza sabır ihsan eylesin....
Fahrettin hocam her zaman büyüklüğünü göstermiştir,,,ince güzel düşünceli hocam...ALLAH razı olsun....

MURATS44

Özel Üye
Evet adminim. Fahrettin Hocamın kişiliğini ve inceliğini biliyorum. Allah razı olsun. Böyle güüzel bir insanı tanımak büyük mutluluk. Zor günlerde ortak olmak, acıyı paylaşmak gerçekten unutulmayacak bir konu. Allah razı olsun sevgili hocamdan.

ceylannur

Yeni Üyemiz
sayın admınım murat cok uzuldum rabım sabırlar versın mekanı cennet olsun acın acımızdır basınız sag olsun ne kadar yalan dunya ısete sevdıklerımız kaybetenın acısı zor bende halamın kzını kaybetım...acılar ve ayrılıklar ınsanın belını bukuyor hergun kalkıyorum gune başlareken gun geçmıyor turkıyemızde sıkıntı bıttmıyor benım yueregım kaldırmıyor rabım herekese sabır versın sayın admın tekrar basın sag olsun sabıralar dıllıyorum

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Çok üzgünüm Adminim..Bu acılı gününüzde acınızı paylaşıyor Allahtan rahmet, kederli Ailesine sabırlar diliyoruz.Hayat bir çiçek gibi açıp sonra solarken zaman su gibi akıp gidiyor ve o acılı gün geldiğinde üzüntüler hakim geliyor. Allahtan rahmet sizlerede sabırlar dileriz.Mekanı cennet günahları af olsun.

MURATS44

Özel Üye
Allah hepinizden razı olsun dostlar. Güzel dua ve yaklaşımınız için. Herkeseten ayrı ayrı razı olsun Râbb'bim. Hayat böyle işte. Bir gün varız bir gün yokuz. göz açıp kapayıncaya kadar. Herşey bir anlık işte. Ölüm hepimizin üzerinde. "Her nefis mutlaka ölümü tadacaktır" ayetinde olduğu gibi, inşaallah ölümden sonra da ALLAH'ın rahmetine ,affına mazhar oluruz. Alalh tüm müslümanları mağfiretiyle kabul buyursun inşaallah. Allah hepinizden razı olsun.

ceylannur

Yeni Üyemiz
Allah hepinizden razı olsun dostlar. Güzel dua ve yaklaşımınız için. Herkeseten ayrı ayrı razı olsun Râbb'bim. Hayat böyle işte. Bir gün varız bir gün yokuz. göz açıp kapayıncaya kadar. Herşey bir anlık işte. Ölüm hepimizin üzerinde. "Her nefis mutlaka ölümü tadacaktır" ayetinde olduğu gibi, inşaallah ölümden sonra da ALLAH'ın rahmetine ,affına mazhar oluruz. Alalh tüm müslümanları mağfiretiyle kabul buyursun inşaallah. Allah hepinizden razı olsun.

evet admınım bırgun varız bırgun yokuz bırgun sabahı gormıyeceyız sevdıklerımız goremıyecyız ölum acı ınsanaın yuregını yakıyor rabım sabırlar versın mekanı cennet olsun

fahrettin tırınk

Site İmamı
evet kıymetli kardeşlerim bizler, islam dini gibi muazzam bir dinin mensubu olarak,aynı merkezden ilhamını alaıp,aynı meşrepten su içenler olarak,böyle kara günlerimizde acı ve kederimizi paylaşmak en önde gelen vazifelerimizdendir.
hepnizden ALLAH cc razı olsun.Murat kardeşimin acısına ortak olarak bu islami ve insani vazifemizi bir lahzada olsa paylaşmışsınız.
ancak sizler bunu yapmışsınızdır,mutlaka ama hatırlatmakta yarar vardır. Murat kardeşimizin merhum dayısı için hiç olmazssa (1 fatihai şerif 11 ihlası şerif,1, felak ve birde nas okuyarak hediye edersek son yolculuğunda en güzel hediyeyi karşılıksız ikram etmiş oluruz.
tabiki yasini şerif okuma imkanı olan varsa bunlar ile beraber yasini şerifide okurlarsa daha makbul olur.
ALLAH cc tekrar tüm geçmişlerimizin ve Murat kardeşimizin merhum dayısını rahmeti ile muamele ederek cennatu alası ile taltif eylesin inşaallah....

fahrettin tırınk

Site İmamı
Çok Kıymetl muhterem aziz kardeşim,Murat ve muhtereme,mü'mine,müttekiye, musalliye ve nadide Vuslat kardeşlerimizn hakkımda hüsnü zan yaparak güzel kelam etmeleri kendi iç alemlerinin en güzel örneğidir.
kendilerine, bu güzel duygu ve düşüncelerinden dolayı en halisane duygularımla şükranlarımı bildiririm..

Üst Alt