Yeni Bir Selam

aşkımevla

Yeni Üyemiz
Esselamu aleyküm ve rahmetullahi ve berakatühü
Arama motorundan bir şeyler ararken tevafuk olarak buraya yolum düştü,buaya yüreğim ısındı eğer kabul ederseniz, rasule hasret gönüllerle birlikte olmayı dilerim

NuSReT

Aktif Üyemiz
Buraya yolunuz düştüyse , bu büyük ailede yeriniz hazır demektir. Rasulehasrt gönüller içinde yer almanız dileklerimizle. Hoşgeldiniz.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Aleykumselam verahmetullahi veberakatuhu,,,,hoş geldiniz hayırlı olsun üyeliğiniz....
Elbette ailemizden biri olursunuz,yüreğinize sağlık,yüreğinizi dinlemeniz güzel olmuş,,,,

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Ve Eleykümselam Hoşgeldiniz aramıza:) hayırlı paylaşımlar dilerim
ALLAH'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun

MURATS44

Özel Üye
Biz site demyoruz ,Biz ailemiz diyoruz. Ailemize hoşgeldiniz. Vuslat adminimin dediği gibi, ne iyi ettinizde yüreğinizin sesini dinlediniz. Hoşgeldiniz.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Güzel bakan güzel görür,siz sitemizi güzel hislerinizle gördünüz sevdiniz yanılmadınızda,
burda biz yönetim üye ayrımcılığı yapmadan bir yürek oluşturduk saygı içerisinde bir aileyiz,,,
bu güzel ailenin bir ferdide siz oldunuz inşallah....sizde bu günül dostlarına katıldınız hayırlı olsun inşallah...Yanlız bir istirhamım olcak,,, size hitaben bir yanlışlık olmaması hasebiyle, hanfendimisiniz beyfendimiziniz işte bunu öğrenmek isterim değerli can.....

Üst Alt