forum yönetimine

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
esselamü aleyküm
rasule hasret sevdalıları
böyle diyorum çünkü biz rasule hasretiz sevdalıyız sitemizin gidişatı hiç iç açıcı degil
başta mahzun garip olmak üzere hepimiz diyorumki elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız kabul ediyorum real hayatımız var hepimizin realde sorunlarımızda olabilir amma egeki bu forumu açtıysek biz üyelerde buradaysak realdeki sorunlarımızı buraya taşımamalıyız diye düşünüyorum çünkü bu durum beni çok üzüyor hepimizin realde sorunları var .gün içerisinde genelde burada oldugum için şahit oluyorum üye geliyor panele selam veriyor ama ilgilenen olmasdıgı için burada kimse yokmuş diyip gidiyor .niçin böyle olsunki.. bizim diger forumlardan eksik ne yönümüz var . ben cevap veriyim bu soruma eksigimiz şudurki biz yeterince görevimizi yapmıyoruz. Bizim isim vermek istemiyorum böyle yapanlar biliyor sadece
biz yöneticiler foruma giriyoruz bakıyoruz evet bana kızmayın ama gerçek bu ne bir selam ne bir paylaşım ne bireleştiri biz hiç birini yapmıyoruz.
şimdi soruyorum yönetim olarak biz böyle yaparsak üye gelirmi buraya
egerki yazımın kırıcı bir yönü var ise hakkınızı helal edin inş
ben ısrarla aynı şekilde devam edecegim karar verdim selam ve dua ile
lütfen bu güzelliklerin heba olmaması için forum kuruldugu zamanki halini alsın istiyorum

MURATS44

Özel Üye
Forum ilk kurulduğu zaman ki halini alabilir belki de.Aslında bu tür sorun bir çok sitede var ama bizde olmamalıydı. Üye sayımız az ama kendini bilen insanlardı. Gerçekten ilk baştaki hareketliliği yakalayabilirmiyiz ama yapay sorunlarla beraber bunca emeğin ve güzzelliğin gitmesinde ki vebali kim üzerine alacak bilmiyorum.Bir yerlerde bir eksik varsa bunu hep beraber çözebiliriz.Çözüm çok çok basit ve bir o kadar da yanlış düşüncelere bağlı. Neden bu sorun var ve neden bunu konuşuyoruz. Aslında hiç olmaması gereken bir konu.Bizler başka forumlarla yarışmıyoruz. Amacımız belli hedefimiz belli.Bu ama ç ve hedefimize ulaşmada karşımıza engel çıkaran ve bizi yavaşlatıp , zamanla yokolmaya götürecek nedenlerin sorumlusu her kim olacaksa bunun günahını nasıl çeker merak ediyorum.Hiç bir şey için geç değil.Ortada henüz bir kayıp ta yok.Ben sana katılıyorum ayyüzlüm.Bu düşüncelerinde haklısın ve isteğin için de teşekkür ederim.Geçecek inşallah ... :)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Kıyamete Kadar, Allah'ın Adını Yüceltme Vazifesine, Devam dedik çıkdık yola.....

Her insanın bir duyarlılık ve hissetme seviyesi vardır.. Her Müslüman Allah'ın tanıtılması, Allah Resûlü'nün sallallahu aleyhi ve sellem adının cihana duyurulması meselesinde dertlidir,Bizlerde bu imkanı çok özel bir şekilde, net dünyasında duyurmak istedik....
Ne kadar başarılı olduk, bunuda bizler biliyoruz....

Ben kendim için dertli diyemeyeceğim, şu arzettiğim şeyleri bir fazilet olarak da söylemiyorum; fakat ümmeti Muhammed'in çektikleri sineme bir hançer gibi saplanıyor...

yüce dinimizi tanımayan insanların, vaziyeti de içime dert oluyor,,, Belki her vakit gönlümden şu duyguları geçiriyorum... Herkes İslam'ın nuruyla aydınlansın, her gün birkaç ihtida olsun, ihtida etmeyenler de hiç olmazsa hoşgörüye, diyaloğa açık yaşasın,, Bunları arzu ediyorum, ve bu işin kolay olmayacağını da biliyorum İşin tabiatını bildiğim halde, bu duygumun aksine cereyan eden hadiseler beni üzüyor....

Izdırap bu olunca, kantar ne kadar şeyi tartar hesap etmek lazım,,, Zannediyorum, herkes benden çok inanmıştır.... Herkes dinin i'lasını ister... herkes her yerde, namı celili Muhammedî'yi duymak ister... Ama o güzel kullar "Dertliyim derse, öyleyse belayı dertten gam ızhar eyleme" diyor ve dertlerimizi sinelerimize gömüyoruz ve aksettirmiyoruz....

Biraz değiştirerek,, o Kutlu gibi diyeyim, eyvah aldandık, şu hayatı dünyeviyeyi sabit zannettik ...O zan sebebiyle bütün bütün zayi ettik Evet, şu güzerânı hayat bir uykudur... Bir rüya gibi geçer... Şu temelsiz ömür dahi. bir çay gibi akar, bir rüzgar gibi eser Önüne katıp sürüklediği de,,, sizin hayatınızın hazan yemiş yapraklarıdır......VESSELAM

başka söz hacet yok.....SAYGILAR.....

Son düzenleme:

mahzungarip

Yönetici
çok iyi düşünüyor ve haklı olduğunuz yönlerde mevcut ancak burda derdimi anlatıp kimseye bişey söyleyip bu gibi şeylerden hiç söz etmedim eğer ben yoksam siz varsınız velevki ben olmasamda siz olmalısınız.öyle sanın ki ben askere gitmişim yada öldüm gittim ne fark eder...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
çok iyi düşünüyor ve haklı olduğunuz yönlerde mevcut ancak burda derdimi anlatıp kimseye bişey söyleyip bu gibi şeylerden hiç söz etmedim eğer ben yoksam siz varsınız velevki ben olmasamda siz olmalısınız.öyle sanın ki ben askere gitmişim yada öldüm gittim ne fark eder...
Ama ölmedin değilmi, bak burdasın.....;);)gözlük1

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
ne kadar iyi düşündügümüzü allah biliyor
siz bu forumu kurdugunuzda hah dedik sıcak güzel bir ortam bunun için bizde geldik ve bundan hiç şikayetçi olmadık dert dediginiz şeyleri ALLAH çogu kuluna veriyor buda rabbin kulunu ne kadar sevdigini gösterir bunu benden daha iyi bilmelisiniz rabbim de rtleri sevdigi kullarına verir hepimizin kendine göre sorunları var benim son bir sene yaşadıgım üzüntülerim yinede vakit ayırıp buraya geldim çünkü buradaki güzellikleri tatmak adına benimde üzüntüm var diye bahane etmedim etmemde ama ben şahsım adına konuşuyorum benim derdim sorunum var diyip foruma gelipte bir bakıp gitmek olmaz istiyorumki çabayı sadece bir iki kişi göstermesin bizim forumumuz çok güzel bir forum ama maalesef canlılık olmayınca gelen bir daha gelmiyor artık
bu bizim elimizde olmalı hep birlikte forumumuza sahip çıkarak canlandırabiliriz ama bu işi bir iki kişiye yükleyerek olmaz

VuSLaT

Yönetim
Yönetici

Ahhhh ihsan hocam ahhhh....sözümüz nerde kaldi
Desem yeridir...konuyu okuyunca eskiye döndüm bir an... Neler yaşamisiz...ne engeller atlamisiz....neler neler neler uykusuz geceler,herşey Allah için demiştik.... vesselam...

Üst Alt