Hasret Rüzgârı kardeşimizin doğum günü

MURATS44

Özel Üye
b-400107-do%C4%9Fum_g%C3%BCn%C3%BC_pastas%C4%B1.jpg

Bu gün Hasret Rüzârı kardeşimizin doğum günü. Kendisine ALLAH'tan , huzurlu ,sağlıklı,bereketli bir ömür dileriz. Ömrün boyunca tüm mutluluklar seni bulsun hasret kardeş. Bugüne kadar varlığından hep razı olduk. Sen de bizlerden razı olursun inşaallah..Temiz ve güzel yüreğin bir ömür hep böyle kallsın. Nice sağlıklı ve güzel yıllara :)

DO%C4%9EUM%2BG%C3%9CN%C3%9C%2BPASTASI.JPG

Ravzaya Aşık

Aktif Üyemiz
Selamun Aleykum Kardeşim,
Yeni yaşın hayırlı olsun,Rabbim,hidayet,sabır,selamet,metanet.sağlık,huzur,bereket dolu bir ömür nasibetsin
Selam ve Dua ile

HASAN CAN

Administrator
Yönetici

bu pasta çok güzelmiş. :)

Hayırlı ,uzun ve sağlıklı ömürler kardeş. Bir yaş daha geçti. Hayırlı yaşlar...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Murat adminimde iki adet pasta yaptırmışclapping,,,siteye ancakmı yeter biri kendine midd.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Murat adminimde iki adet pasta yaptırmışclapping,,,siteye ancakmı yeter biri kendine midd.

Murat Adminim doğrusunu yapmıştır.Baksana iki gündür hasretruzgarını bekliyoruz pastayı paylaşacak diye ...halen gelmedi.Murat Adminim bu yÜzden pastayı yedeğe almıştır. hasret gelmese akşam pastayı murat Adminim inşallah paylaşıma sunar bizlere:)

ceylannur

Yeni Üyemiz
seni-seviyorum-yazan-dogum-gunu-pastasi.jpg

yiitpasta5mu5.jpg

canımsın hasretımm yaş günün kutlu olsun balımm rabım daım yolunu acık etsın can tanem ıyıkı varsın iyiki senı tanıdım

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
Bugün hasret rüzgarınında doğum günüymüş.Rabbim hayırlı imanlı uzun ömür versin ,kuracağın yuvanda çok mutlu ol inşaallah​
BvW1ZQ.jpg

Üst Alt