21 Ocak 2012 Cumartesi yapılacak düzenlemeler

MURATS44

Özel Üye
Esselamu aleyküm değerli rasulehasret canlar.....

bu hafta sonu yani 21 Ocak 2012 günü sitemiz de genel bir bakım ve Yetki düzenlemesi çalışmaları yapılacaktır. sitemiz cumartesi gece kısa süreliğine kapalı kalabilir. Sitemiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve sizlerin sitede daha hızlı ve daha güzel zaman geçirebilmeniz, paylaşım yapabilmeniz ve konuları daha rahat okuyabilmeniz için sitemiz VPS sunucuya taşınmıştır. Son günlerdeki sitedeki işlem hızı sizlerinde dikkatini çekmiştir. Cumartesi gününe kadar ,bu başlık altında istediğiniz yetki ve istediğiniz bölüm varsa sorumluluk almak istediğiniz burada belirtebilirsiniz.Herşey ,ailemiz için. Ailemizdeki güzel insanların iyiliği ve rahatlığı için. Bu ortamda, hep bir arada bulunmak ve bu güzel ailedeki hoşgörü ve iyi niyetin devamı için hep birlikte ,el ele daha uzun yıllara inşaallah..

Site bakımı ,sitemizin birkaç küçük sorununu gidermek amacıyla yapılacaktır. Yetki düzenlemesi ise ,ailemize gerçekten emek vererek sitemize birşeyler katmaya çalışan değerli canlara küçük bir manevi ödül olacaktır inşaallah. Yeni yetkilerle sorumluluk alanları da genişleyecektir. Şimdiden herkese ailemizde güzel paylaşımlar ,güzel ve huzurlu günler dilerim. Hep beraber ,birlikte daha güzel günlere diyerek emek veren aile fertlerimize tekrar hayırlı olsun .

Büyük bir ailenin güzel insanları, sizlerle bir arada aynı yolda yürümek bizler için büyük bir mutluluk kaynağıdır. Saygı ve sevgilerimizle.
Rasulehasret yönetimi....

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
ஜ๘๑۩۞EĞİTİM,ÖĞRETİM,TARİH۞۩๑๘ஜ Bölümünde yetkili olmak isterim. Sevdiğim ve ilgilendiğim bölümdür. Taih konusu olunca ve içindeki osmanlı imparatorluğu, ermeni sorunu giibi güzel konular olunca buraya ekleyebileceğim ve idare edebileceğim konularım bulunuyor. eğer layık görürseniz bu bölümde yetkili olmak istiyorum.Teşekkür ederim sayın adminlerim.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Elbette ki bu yoldayız Adminlerim hep beraber..Kocaman bir Aileyiz..Forumumuzda öyle emek veren insanlar varki....ne kadar teşekkür etsek azdır.Bu değerli insanlarımıza ben bile yanlarında hiç kalıyorum inanıyorum onlar bu forumda hak ettiği yerlere gelecekler...
Öncelik onlara iyi bir yetki vermek diye duşunuyorum.. halen görevli bulunduğum .Benim ise Bu yetki layıkıyla yerine geticeğimi inanıyorum saygılar sunuyorum...Hatta Bu değerli insanların karşısında benim yetkim çook fazla..Saygıda ve kariyerde kusur etmiyorum inşallah ..Allah razı olsun..
Bundan sonraki çalışmalrımızda anlam taşıyan ve taşıyacak olan konu ve konulara olumlu yönde paylaşmad a iyi gelişme yönünde diliyorum....Teşekkürler.

Üst Alt