VuSLaT Adminimizin Dayısı Rahmetli olmuştur

MURATS44

Özel Üye
Esselamu aleyküm. Hayırlı günler RasuleHasret ailesi...
Sitemizin değerli admini VuSLaT Adminimizin dayısı Allah'ın rahmetine kavuşmuştur. Kendisine ALLAH'tan rahmet, yakınlarına sabr-ı cemil dileriz. ALLAH ac mekanını cennet eyesin inşaallah. AMİN...

Hayatımızı devam ettirmekte olduğumuz fani dünyada bu gününüzde yanınızda Olduğumuzu unutma adminim. RasuleHasret ailesi her an seninle beraberdir.Acınız acımızdır .., Başınız Sağolsun ALLAH Yardımcınız Olsun..AMİN...

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Hakkın Rahmetine Kavuşan Vuslat Adminimizin dayısı Merhuma Yüce Allah’tan rahmet , kederli ailesine sabırlar diliyorum. Yeri Nur Mekanı Cennet olsun..Başınız sağolsun.Adminim acınız acımızdır.yanındayız....

NuSReT

Aktif Üyemiz
”إِنَّ ِللهِ ماَ أَخَذَ، وَلَهُ ماَ أَعْطىَ وَكُلُّ شَيْءٍ عِنْدَهُ بِأَجَلٍ مُسَمًّى،
فَلْتَصْبِرْ وَلْتَحْتَسِبْ“
”أَعْظَمَ اللهُ أَجْرَكَ، وَأَحْسَنَ عَزاَءَكَ وَغَفَرَ لِمَيِّتِكَ“
162 “Muhakkak ki Allah'ın aldığı can O’nundur, verdiği de O'nundur O'nun katında her şeyin muayyen bir eceli (sonu) vardır Sabret ve muhâsebeni yap”[198] Şöyle de denebilir: “Allah ecrini büyük, sabrını güzel eylesin ve ölünü bağışlasın”[199]

Topraktan geldik Toprağa Gideceğiz, Yaşadığımız Hayatın hesabını Toprakda Vereceğiz, Acınızı Yürekten Paylaşıyoruz, Dualarımızı Kalpten Ediyoruz,Sevapları Günahlarından Çok Olsun mekanı cennet olsun inşaallah..

Adilbey

Aktif Üyemiz
merhuma rabbimizden rahmet, yakınlarına sabır dileriz. Mekanı cennet olsun inşaallah. Allah ,geride kalanlara sabır ve sağlıklı uzun ömürler versin .Amin..

mahzungarip

Yönetici
Merhuma Yüce Rabbimden rahmet ,kalanlara sabri cemil niyaz ediyorum. Başın sağolsun vuslat. Sanalda olsa bu şekilde taziyelerimizi kabul et.

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Bir yerde net ortamı sanalı geçer ,gerçek ortama dönüşür.Bizler gönülden Vuslat adminimizin yanındayız. Kendisine sabır rahmetli dayımıza ALLAH'tan rahmet diliyorum. MEkanı cennet olsun inşaallah.

ceylannur

Yeni Üyemiz
vuslatım cok uzuldum canım basınız sag olsun mekanı cennet olsun rabımdan sabırlar dıllıyorum canım bu sene kartalda yatan dayın canım ...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c razı olsun değerli dostlarım benim,,,,,Bu güzel dua taziyelerinizle beni onure ettiniz....
Hepinize tek tek teşekkür ediyorum,,,,ALLAHIM sizlere uzun ömür versin inşallah....Hepiniz çok değerlisiniz yeriniz çok başka yüreğimde,,,öyle mutlu oldumki beni yanlız bırakmadınız....RABBİM CÜMLENİZDEN EBEDDİDYYEN RAZI OLSUN,,,,,Çok teşekkür ederim bu inceliğin için murat adminim....ve değerli canlar.....Biz bir yüreğiz bunu unutmayın,acılarımız acımızdır,uzak yakın farketmiyor,,,yürek heryerden hisseder güzellikleri ve acıları.....Teşekkür ederim hepinize....

ceylannur

Yeni Üyemiz
vuslatım rabım sabırlar versınn bızler bır aileyız rabım cumlemıze hayırli ömurler nasıp etsın yanın olmak ısterdım murat adımın açtıgı konuyu geç gordumm canımm

Üst Alt