VuSLaT Adminimizin Dayısı Rahmetli olmuştur

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c sizlerden de razı olsun,,,,çok teşekkür ederim....ALLAH sizlere hayırlı uzun ömürler versin
amin.....

iMpAcK

Yeni Üyemiz
Ve Aleyna Aleykum Selam.
Allah Taksiratını Affetsin, Rahmetini Üzerinden Eksik Etmesin İnşallah.
O'ndan Geldik O'na Gideceğiz, Allah Her İki Cihanda da Yardımcımız Olsun.
Başın Sağolsun vuslat Hocam, Allah Geride Kalanlara Sabır Versin
Eşine Çocuklarına Anasına Babasına Dayanma Gücü Versin İnşallah.

fahrettin tırınk

Site İmamı
Vefakar, fedakar cefakar değerli kardeşim,Vuslat,sizin için çok değerli olduğuna kalbimden inandığım dayınızın vefatını öğrendim,çok müte,essir oldum,acınız acımdır.keder ve hüznünüz hüznümdür.acınız ve kederinizi içtenlikle paylaşıyor,ALLAH cc dan dayınız için ğani ğani rahmet,mağfiret ve afv diliyor,mekanı ebediyyen cennatü a'la olmasını ALLAH cc dan niyaz eder,sizlerede sabru cemiller dilerim.
TÜM rasülehasret ailesine ayrıca kıymetli adminimiz ve kardeşimiz Vuslat ın dayısı için hiç olmazsa,bir fatiha i şerifeh 11 ihlas ı şerif 1,nas,1,felak ve mümkünsa 1,yasini şerif okuyarak,bizlerden vazifemizi ALLAH cc rızası için yaparak bir hediye de bulunmamızı saygılarımla arz ederim...

MURATS44

Özel Üye
]İnsan, bu dünyada kalmak için yaratılmadı. Ölüm bir köprü gibidir. Sevgiliyi sevgiliye kavuşturur. Sevgiliye kavuşurken yanımızda götürdüklerimiz kadar , gidenin arkasından da birşeyler göndermek güzeldir. Yüce Râbb'bimiz bunu herşekilde kabul eder. Ölülerimizin arkasından okuyacağımız bir dua ona verebileceğimiz en güzel hediyelerdendir. Allah razı olsun Fahrettin Hocam. elimizden geldiği kadar bu şekilde okumaya devam edeceğiz inşaallah..

Okyay

ÖZEL ÜYE
Ve Aleyna aleyküm selam.
Merhuma, af mağfiret ve rahmet diliyoruz.
Rabbimiz Teala And ve Firdevs cennetleriyle taltif buyursun İnşaallah.
Değerli Adminimiz VuSLaT kardeşimize ve geride kalan yakınlarına
Mevlamızdan sabır celilini niyaz ediyoruz.
Allahü Teala cümlemize iman ile varmayı nasip eylesin dilerim..
Sayın Adminiz acılarınızı paylaşıyoruz.
Ben de İnşaallah bir Yasini Şerif ve Tebareke okuyup
Rabbimizden mağfiret dilieğimi yineliyorum.

Üst Alt