Murat Adminimize geçmiş olsun....

TaHKaR

Aktif Üyemiz
allah c.c razı olsun hepinizden değerli canlar....İnşallah dualarımız da murat admin.....

allahim
hakımızda hayırlı gördüğünü,
gönlümüze razı eyle...

allahim
gönlümüze razı gördüğünü de,
hakkımızda hayırlı eyle...

amİn...

amİnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c razı olsun.....
SELAMÜN ALEYKÜM,,, Dert verende Allah Derman verende Allah, Allah’tan gelecek herşeye yine Allaha sığınalım.sabredelim, bu dünya geçici, imtihan dünyasıdır.cenaballah şüpesiz hayrı şerde şerride hayırda gizledik buyuruyor umarım dualarımızla şer görüken hastalık hayra dönerde kardeşinizin hastalıgı son bulur bütün kulların duaları kardeşinizin ve hasta olan tüm kulların üzerine olsun hayırlısı Cenaballahtan Allah şifayıda sabırıda beraberinde versin AMİNNNNNNNNNN......

ceylannur

Yeni Üyemiz
Allahümme Rabbenâ.
Ezhibi'l-be'se, işfi, ente'ş-şâfi. Lâ şifâen illâ şifâüke, şifâen lâ yuğâdiru
sekamen."

RABIM sıfalar versın admınıme özledık yerın ne kadar belı oluyor admınn en kısa zamanda aramızda olursun ısallah..

TaHKaR

Aktif Üyemiz
MURAT ADMİNİMiÇOK ÖZLEDİM son sağlık durumu hakkında bilgi verirsenin memnun olurum Vuslat Adminim ..Rabbim'den şifasını bulsun inşaAllah.

MURATS44

Özel Üye
Esselamu Aleyküm RasuleHasret Ailesi, Sevgili Can'lar...glü

Bir süredir sizlerden uzak , siteden uzak kaldım. Bazı sorunlar nedeniyle. Şimdi çok şükür , daha iyiyim. Râbb'bimin , izniyle her geçen gün daha da iyi oluyorum. Benim için duâ'larını esirgemeyen , Ailemin çoook değerli bireylerine teker teker teşekkür ediyorum. Sağolun.ALLAH cc hepiniz den razı olsun...

VuSLaT 'tan Alıntı :
Esselamualeykum değerli Rasulehasret Ailesi.....
Değerli saygıdeğer Murat adminimiz rahatsız ona dualrınızı esirgemeyin inşallah....
ALLAH,TAN acil şifalar diliyorum kendisine, inşallah en kısa zamanda iyileşir ve aramızda olur....

Çok Teşekkür ederim adminim. Duâ'larınız en büyük moral kaynağımdı. Vesile olduğun için çok çok teşekkür ederim.ALLAH cc razı olsun senden . Eyvallah adminim.

TaHKaR 'dan Alıntı :
Kalbimiz seninle Adminim bir an önce gözlerinizdeki ışıltının tekrar aynı parlaklıkta olacağına canı yürekten inanıyoruz ALLAH acil şifalar versin..

Eyvallah TaHKaR Bey. ALLAH cc sizden de razı olsun inşaallah. Çok değerli ve içten yorumlarınızı okudum. Dua ve dilekleriniz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Ceylannur 'dan Alıntı :
RABIM acıl sıfalar versınn admınımm saglıgınıza duacıyımm

sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle;Hastalanman bizleri çok üzdü, en kısa zamanda aramızda olursun dılıyorum ....

Çok teşekkür ederim ceylannur. ALLAH cc razı olsun. Desteğin ve duaların için...

mahzungarip 'ten alıntı :
Aleyküm selam vuslat Allah razı olsun inş. Rabbim acil şifalar versin inşallah. Başkanım sensiz olmuyor bi an önce gel :((

Eyvallah reis. İnan siz olmadan da olmuyor.Sizden uzak kalmak çok zordu. bu ortamdan geçici olarak ta ayrı kalmak çok zor. ALLAH cc raz olsun duaların için.Teşekkür yaparım sana.:)

Bluered 'den Alıntı :
Allah şifa versin kardeşimize...

ALLAH cc razı olsun Ömer Kardeş.Teşekkür ederim.

Hasret.rüzgarı 'ndan Alıntı :
Çok geÇmİŞ olsun allah Şİfa versİn

Senden de ALLAH cc razı olsun Hasret. Teşekkür ederim duaların için.Eyvallah...

Okyay 'dan Alıntı:
Murat'ım, can evlat!
Geçmiş olsun. Sana nazarım mı değdi yoksa.
Maşaallah barek Allah deyip duruyordum.
Maalesef sağlığımız saat gibi.
Aniden bakıyorsunuz seyrini dteğiştiriyor.
Rabbimuz Teala acil şifalar bahşeylesin.
Sizler gençsiniz. Kısa zamanda şifa bulursun Bi İznilleh.
Sitenin ana direği mesabesindesiniz evlat.
Mevlam sizi tüm kardeşlerimlizi sağlıklı ve sağlam tutsun İnşaallah.
Rabbimuizden, en kısa zamanda aramıza, yine neşe ve sevincinle iade etmesini diliyoruz.
Esselamüaleyküm.

Can evlat deyişine hayran olduğum sevgili amcam,Yürekten gelen dua'larınıza yürekten amin diyorum. ALLAH cc Bütün kardeşlerimize acil şifalar versin inşaallah. Amin... Konu sağlık olunca yaşa bakmıyor amcacığım. Hastalığın ne zaman ,nerden geleceği hiç belli olmuyor.Kime geleceği hiç belli olmuyor. Geçen hafta sapasağlamken ameliyat olacak duruma geldim kısa zamanda. Allah'tan gelene hamd'olsun. Bize sabretmek düşüyor. Güzel dilekleriniz için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. ALLAH cc razı olsun sizden...

tuerkraider 'den Alıntı :
Gecmis Olsun Allah Acil Sifalar Versin

Eyvallah kardeş . Duaların için ALLAH razı olsun...

alptraum 'dan Alıntı :
Rabbim safi ismiyle sifa versin insaallah

ALLAH cc razı olsun. Eyvallah..

Bütün kardeşlerime yürekten teşekkür ediyorum. Hepinizden ALLAH cc raz olsun. İyi ki arsınız Dost'lar.
tesekkur.jpg

Ahmet Teker

Aktif Üyemiz
BAKARA SURESİ / 10)

Yüzlerinizi doğuya ve batıya çevirmeniz iyilik değildir. Ama iyilik, Allah'a, ahiret gününe, meleklere, Kitaba ve peygamberlere iman eden; mala olan sevgisine rağmen, onu yakınlara, yetimlere, yoksullara, yolda kalmışa, isteyip-dilenene ve kölelere (özgürlükleri için) veren; namazı dosdoğru kılan, zekatı veren ve ahidleştiklerinde ahidlerine vefa gösterenler ile zorda, hastalıkta ve savaşın kızıştığı zamanlarda sabredenler(in tutum ve davranışlarıdır). İşte bunlar, doğru olanlardır ve müttaki olanlar da bunlardır.

Allah şifa versin değerli kardeşim...Rabbim yar ve yardımcınız olsun...Hastalık nedir çooookkkk iyi bilirim...:(

Üst Alt