Sevket OKYAY Tövbe Estağfurullah

Okyay

ÖZEL ÜYE
Komşunu darıltmışsan
Bilir bilmez kırmışsan
Buna aldırmamışsan
Tövbe Estağfurullah

bu güzel şiirlerinle zaman geçirmek güzeldi...hoş, duygulu, duyarlı, düşündürücü şiirlerini büyük keyifle okuyorum Ustadım....tesekkurler

Bunları duymak çok güzel, saygı değer dostum.
Siz kardeşlerimin şiirlerime gösterdiğeiniz ilgiden ve
kıymetli yorumlyarınızdan
ben de keyf duyuyor, sizlere olan sevgim güvenim katlanarak artıyor.
Sağ olun lütfedip okuyorksunuz. Kıymetli dakikalarınızı bana ayırmanız
gönlümü dolduruyor.
Var olun. Ömrünüz uzun olsun.
Mevlam razı olsun İnşaallah.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Bütün güzel yorumları fazlasıyla hakediyorsunuz üstadım. Şiirleriniz o kadar canlı ve o kadar gerçek ki,,, Her şiiriniz de ayrı bir ders, her şiiriniz de ayrı bir güzellik yüklü. Şiirlerinizin hepsi teker teker bir ders aslında. Bizler zevkle okuyoruz,okuyup bilgi alıyoruz. Aklımıza gelen her konuda mutlaka bir şiirinizi görüyoruz. Çok geniş alanda değişik şiirlerle bilgilerimizi pekiştiriyoruz. İyi ki varsınız ve bu şiirleri okumamıza vesile oluyorsunuz. Çok teşekkür ediyorum bizlere olan güzel bakışınız için.Rabbim sizden ebediyyen razı olsun inşaallah....

MURATS44

Özel Üye
VuSLaT 'tan Alıntı :
Bütün güzel yorumları fazlasıyla hakediyorsunuz üstadım. Şiirleriniz o kadar canlı ve o kadar gerçek ki,,, Her şiiriniz de ayrı bir ders, her şiiriniz de ayrı bir güzellik yüklü. Şiirlerinizin hepsi teker teker bir ders aslında. Bizler zevkle okuyoruz,okuyup bilgi alıyoruz. Aklımıza gelen her konuda mutlaka bir şiirinizi görüyoruz. Çok geniş alanda değişik şiirlerle bilgilerimizi pekiştiriyoruz. İyi ki varsınız ve bu şiirleri okumamıza vesile oluyorsunuz. Çok teşekkür ediyorum bizlere olan güzel bakışınız için.Rabbim sizden ebediyyen razı olsun inşaallah....

Son harfine kadar haklısın adminim. Ben den de aynısı... Bu sözlerinin altına imza mı atıyorum .. Teşekkür ederim. Benim söyleyeceklerimi söylemişsin. Eyvallah.

Okyay

ÖZEL ÜYE

İsra Suresi: Ayet 53
53. Kullarıma söyle, sözün en güzelini söylesinler. Sonra şeytan aralarını bozar. Çünkü şeytan, insanın apaçık düşmanıdır.

Değerli Adminiz, saygı değer evlat!
Söyledikleriniz tıpatıp bu ayeti Celilenin özüne uyuyor.
Bu güne kadar bütün yorumlarınızı düşündüm. Hep güzel sözlerle dizili.
Güzel söz söylemek size çok da yakışıyor. Çünkü güzel edebiyatınız ona layık.
Tebrik ederim ve teşekkürlerimi sunarım.
Rabbimiz Teala razı olsun İnşaallah.
Mevlam iyilikten ayırmasın.
İyilik edenleriniz çok olsun.

Okyay

ÖZEL ÜYE
Son harfine kadar haklısın adminim. Ben den de aynısı... Bu sözlerinin altına imza mı atıyorum .. Teşekkür ederim. Benim söyleyeceklerimi söylemişsin. Eyvallah.

Murat'ım çok sağ olun sizlere ne diyeceğimi bilemiyorum.
Hepiniz çok iyisiniz.
Rabbimliz Razı olsun İnşaallah.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Bunları duymak çok güzel, saygı değer dostum.

Siz kardeşlerimin şiirlerime gösterdiğeiniz ilgiden ve
kıymetli yorumlyarınızdan
ben de keyf duyuyor, sizlere olan sevgim güvenim katlanarak artıyor.
Sağ olun lütfedip okuyorksunuz. Kıymetli dakikalarınızı bana ayırmanız
gönlümü dolduruyor.
Var olun. Ömrünüz uzun olsun.

Mevlam razı olsun İnşaallah.

Öncelikle bizleri bu güzel paylaşımlarınızla ağırlayırsun buda bir hoşluktur.bizlere ikramındır.sağolun. Hani derler ya; her insan bir başka türlüdür. Demek ki şiir de kendini her insana daha doğrusu insanın O andaki ruh durumuna göre biçim ve melodi sergiliyor. Yaşasın şiir! ya ben havamdaydım bu şiiri çok sevdim, ya da şiir beni kandi havasına soktu diyebilirim.. hal böyle olunca en güzel yorumu ve fazlasıyla hakkediyor..Paylaşımlarınız daim olsun Ustadım...Mevlam sizden de razı olsun.Esenlikler diliyorum..

Üst Alt