selamu aleykum

*beyazgül*-

Yeni Üyemiz
Selamun Aleyküm Değerli Resulehasretl.com Ailesi. Araniza Katilmaktan Büyük Bir Mutluluk Duyuyorum. ALLAH(c.c) Hepinizden Razi Olsun. InşALLAH Formlara Katilip Güzel Bilgilerinizden Istifade Ediceğime Inaniyorum. Benim radyom var.resulehasretfm.com adresi altında sizden bir ricam var .Sizin yayın 24 sanırım.sizin yayını radyoma baglamak istiyorumhem formunuzunda reklamı olur radyoma katılan dostlarımda formunuzdan istifade der ..siizn formradyoma ekleyecem sizde uygun görürseniz bukonuda sizden bir cevap bekliyorum..Allah şimdiden razı olsun.selam ve duayla kalın ALLAH(c.c)'a Emanet Olun

.
Yüzü dost,özü düşmandan usandım.
Dili mü'min kalbi şeytandan usandım.
Dostum, herkesin kahrı çekilir de ;
Ben DAVASIZ MÜSLÜMANDAN Usandım..!

MURATS44

Özel Üye
ve aleyna aleyküm selam. Öncelikle ailemize hoşgeldiniz. kocaman ve tek yürek ailemize hoşgeldiniz.Gelişiniz hayırlara vesile olsun inşaallah. Hep beraber paylaşımlarımızla karşılıklı olarak faydalanmak, öğretmek ve öğrenmek dileklerimizle.
Radyo ile ilgili isteğiniz olabilir aslında ama VuSLaT Adminimizin yetkisinde olan bir konu.Eminim ki, bu fikre katılacak ve kabul edecektir. İki site de, ismen de benzerlik var zaten , kardeş sitemiz olarak seinirim şahsen. Hayırlısı neyse öyle olmasıni diliyorum....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Ve Aleyna Aleykumselam,hoş geldiniz değerli kardeşim,,,,üyeliğiniz daim olsun inşallah....
rasulehasret.fm.com inceledim hayırlı olsun çizgimiz amaçlarımız aynı HAK için....Bu yolda hepimizin yolu açık olsun....Bende murat adminimize katılıyorum tabiki neden olmasın,niyet ALLAH için hizmet değilmi güzel olanda bu....Müsait zamanımda bu konu değerlendirilecektir tarafımızdan....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Beyazgül kardeşim talebinizi değerlendirdim inşallah....İsteğiniz değerlendirilmiştir ve tarafımdan bilgiler
pm nize iletilmiştir hayırlı olsun inşallah.....

Üst Alt