Fahrettin Tırınk Hocamız için

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Esselamu aleyküm değerli RasuleHasret ailesi ;

Sitemizin çok değerli büyüğü , kadir şinas hocamız , sevgili Fahrettin Tırınk Hocamız önemli bir ameliyat geçirmiştir. Gerek insanlara yaklaşımı gerekse güzel kişiliğin sahibi olarak değerli hocamıza dualarımızı eksik etmeyelim inşaallah. Kendisine Alemlerin rabbinin Şafii ismi şerifi hürmetine en kısa zamanda acil şifalar diliyorum. En kısa zamanda sağlığına kavuşup bizimle birlikte olacaktır inşaallah. Dualarımızsizinle sevgili hocam..... RasuleHasret ailesi....

gecmis-olsun2.gif

MURATS44

Özel Üye
Çooooooooooooook çok çoooook geçmiş olsun Fahrettin Hocam. ameliyatıınız inşaallah başarılı geçti ve şu an daha iyisiniz değil mi? Rabbim en kısa zmanda şifa versin inşaallah. Sizin gibi genç birinin bu ameliyatı rahatlıkla atlatacağına eminim. en kısa zamanda sağlığınıza kavuşup normal hayatınıza döneceksiniz inşaallah. Allah acil şifalar versin inşaallah.. amin ..amin..aminn..
Çok çok geçmiş olsun..... glü

G

gece yolcusu

Guest
Geçmiş olsun kardeşim ALLAH cellecelahu dan acil şifalar diliyorum.hörmetler.

fahrettin tırınk

Site İmamı
çoook değerli,vefakar cefakar kardeşlerim,evet bir ameliyat geçirdim.ilk defa ameliyat olduğum için bayağı dualarınıza içtenlikle ve şiddetle muhtaç olduğumdan sizlerden dua istirham etmiştim.
çoook sağ olunuz var olunuz ben acızaneyi dualarınız ile yanlız bırakmadınız.çok memnun ve mesrur oldum.
islam kardeşlğinin karşılıksız olduğuna böyle zamanlarda bizler daha iyi anlıyoruz.
ve sizlerde karşılıksız hüsnü teveccühleriniz ile içtenlikle yaptığınız dualarınızdan dolayı hepinize (kıymetli vefakar,cefakar ve çok nadide kardeşlerim, VuSLaT,MURATS44, hasret.rüzgarı,TaHKaR,gece yolcusu,hepinize en kalbi şükranlarımı ve muhabbetlerimi bildirir ve ALLAH cc cümlenizden razı olsun.
iyiki varsınız.....

ceylannur

Yeni Üyemiz
hocam cooook geçmiş olsun rabım sıfalar versın gecen sene bu zamanlar bızler buyuk bır ımtıhandan gectık rabım cümlesıne sıafalr versın cumlemızın yardımcıları olsun rabım sıfalar versınn

fahrettin tırınk

Site İmamı
hocam cooook geçmiş olsun rabım sıfalar versın gecen sene bu zamanlar bızler buyuk bır ımtıhandan gectık rabım cümlesıne sıafalr versın cumlemızın yardımcıları olsun rabım sıfalar versınn

Amiiin,ALLAH cc razı olsun değerli kardeşim.
evet her anımız imtihandır.
ALLAH cc imtihanı kazananlardan eylesin inşaallah....

Üst Alt