Tahkar Beyi tebrik ediyorum.....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Sitemizin değerli müdavini saygıdeğer süper moderötörü Tahkar beyi,sitemizde
hem kişiliği hem dostluğu saygınlığı güzel uslübünden dolayı kendilerini ADMİN yardımcısı olarak rasulahasrette görmekten mutluluk duyarız....Değerli paylaşımlarını takdir eder bizimle bu yolda devamını diliyorum,,,,İYİKİ VARSINIZ İYİKİ SİZİ TANIDIK ŞEREF VERDİNİZ SİTEMİZE NİCE YILLARA SİZLERLE İNŞALLAH......

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Benim için surpriz oldu,Admin Yardımcısı için ve şahsıma yönelik yazılan dostane ifadeler için teşekkürlerimi sunmakla birlikte aynı duygu ve düşünceler içerisinde olduğumu belirtmek istiyorum. sevgı ve saygılarımla...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Çok önce düşünülen bir yetkiydi size layık gördüğümüz,,,Gün bu günmüş nasip bu güneymiş hayırlara vesile olsun inşallah....Dostluğunuz bizim için çok değerli,aile fertleri gibiyiz hepimiz...
En önemlisi de bizleri ve sitemizi cani gönülden sevip desteklemeniz ALLAH iki cihanda sizden razı olsun,,,,
Saygılar bizden efendim.....

MURATS44

Özel Üye
Gerçekten çok yerinde ve doğru bir karar adminim.Bir süre önce de bunu söylemiştin. Kısmet bugüneymiş. Ailemiz içinde gerek kişiliği, gerek aile bireylerimize gerekse forum için yaptıkları ve özel ilgisi sayesinden kısa zamanda kendisini sevdirmiş ve saydırmış bir büyüğümüz. Normal muhabbet zamanında bile " Ömürlü olun" duasını dilinden düşürmeyen çok değerli TaHKaR Abimiz bu görevi fazlasıyla ve hakkıyla yürüteceğine ben yürekten inanıyorum. Bizlere bakışınız , sitemize ilginiz hiç eksilmesin inşaallah. Sizi tanımakla mutlu olduğumuzu bilmenizi isteriz. İyi ki Ailemizin bir parçasısınız. Göreviniz Hayırlı olsun inşaallah. Saygılarımızla....

fahrettin tırınk

Site İmamı
kıymetli Tahkar,kardeşimi başarısından dolayı,terfisini tebrik eder,üstün başarısının devamını ALLAH cc dan niyaz ederim.
Değerli adminlerim,Vuslat ve Murat kardeşleriminde,vefakar ve cefakar hizmetlerinin devamını Yüce RABB imdan temenni ederim....

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Gerçekten çok yerinde ve doğru bir karar adminim.Bir süre önce de bunu söylemiştin. Kısmet bugüneymiş. Ailemiz içinde gerek kişiliği, gerek aile bireylerimize gerekse forum için yaptıkları ve özel ilgisi sayesinden kısa zamanda kendisini sevdirmiş ve saydırmış bir büyüğümüz. Normal muhabbet zamanında bile " Ömürlü olun" duasını dilinden düşürmeyen çok değerli TaHKaR Abimiz bu görevi fazlasıyla ve hakkıyla yürüteceğine ben yürekten inanıyorum. Bizlere bakışınız , sitemize ilginiz hiç eksilmesin inşaallah. Sizi tanımakla mutlu olduğumuzu bilmenizi isteriz. İyi ki Ailemizin bir parçasısınız. Göreviniz Hayırlı olsun inşaallah. Saygılarımızla....

Yürekten söylenen bu sözlere ne denir ki? yüreğine sağlık Murat Adminim Allahım merhametini hiç eksik etmesin üstümüzden beğeniyle bu görevi yapacağıma ve büyük keyif alacağıma bilmenizi isterim.. Ömürlü olun...

ceylannur

Yeni Üyemiz
Teprık ederım tahkar arkadasım yenı gorevın hayırlı olsun yolun daım acık olsun basarılar dıllıyorum:güll:güll:güll:güll

Üst Alt