Hasretrüzgarı kardeşimiz

MURATS44

Özel Üye
01 EKİM 2009 Tarihindeki üyeliği ile beraber bu güne kadar her zaman aramızda bulunan , aradan geçen 3 senelik zaman içinde 425 konu sayısı gibi muhteşem bir sayıya imza atan , ayda 2 konu gibi üstün başarılarla bugüne kadar gelen hasret fırtınası kardeşimiz SÜPER MODERATÖR olarak sitemizde bulunmasından mutluluk duyuyoruz. Kendisi gerek kişiliği ve vefalı dostluğu karşısında bu yetkiyi kendisine vermekten sevinç duyarız.
Hayırlı olması dileklerimizle.

www.rasulehasret.com Yönetimi

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Seni bu göreve hiç düşünmeden yönetim olarak karar verdik can.....Senin sitemizde bizim tam yanı başımızda olman yeterli beklentisiz karşılıksız.....
Eskilerin deyimiyle dostluğun,minnettarlığın,çoklu ilişkilerin olmazsa olmazı. Vefa özlem dolu,sıcacık bir kucaklama...Vefa zor zamanları beraber aşmak demek..
Vefa hiç bir şeye benzememek.Sanırım en kıymetli.
güvenin en yakın arkadaşı,belki de olmazsa olmazı,,,,

Hasrette benim gözümde böyle bir can....
Vefalı dostlar hayatta en yalnız olduğumuz anlarda,,, en güzel gülüşleri,en samimi bakışlarıyla ışık tutarlar yolumuza.... Geçmişten bir gölge gibi yanımızdadırlar..... İçimizdeki umutsuzluğu yok etmektir görevleri. Bekledikleri tek karşılık gözlerimizdeki ışığı görebilmek,umudu yeniden yüreğimizde yeşertebilmek,kaybetmeden görmeyi başarabildiğimiz güzelliğe bizi ulaştırabilmektir....dileğim budur arkadaşlıkta,,,,
Vefalı dost; senin yanlışlarını görüp sana fikir veren, ama bunu yaparken asla üzerinde otorite kurmaya çalışmayan, yanlışlarını görüp sana aktaran ama asla sorgulamayan,kötü zamanda bile sen istemeden yanında olan kişidir....

Hayırlı olsun hasret rüzgarı,,,,
Teşekkürler murat adminim....Bizi seven bizimle olandır,,,sevmeyen zaten bizden değildir.....mmm.

Okyay

ÖZEL ÜYE
Çoook güzel bir haber.
Bu habere en çok sevinenlerdenim.
Murat'ım! isabetli kararınızdan ötürü
teşekkür ve tebriklerimi sunarım.
"Hasret Rüzgarı" kardeşimizi gönülden tebrik ediyor
ve başarılar diliyorum.
Hayırlı olsun İnşaallah.
Size layık değil ama bu naçiz çiçeğimi kabul buyurun lütfen.
Sayın Seper Moderatörüm.

cicekbuketi-59.jpg

MURATS44

Özel Üye
Biz teşekkür ederik arkedeş.. Ne dimek , hakkını vereceğine inanıyorum m08
Yalnız her zaman dediğim gibi kendini heder etmeden , şimdilik günde 318 konu 271 yorum yeterli olur. biliyorum ki bu rakamlar senin için beş dakkalık işler dd. o yüzden şimdilik bu kadar olsun yarından itibaren iki katına çıkarabilirsin.
Espri bir yana, VuSLaT adminim işin özetini oldukça güzel anlaşılır ve mükemmelbir şekilde anlatmış. Aynen de bu düşüncelerdeyiz. Konuyu açarken üyelik tarihini özellikle verdim. Aradan geçen bunca zaman içinde hep bizimle oldun.Bazen küsüp gittin," Bir daha nete girmeyecem " dedin ama genede hep vefalı oldun. Arkadaşlık , dostluk , kardeşlik bize göre budur. Manevi olarak bizimle olman herşeyden önemli. Sohbet paneli ve konularda söylediklerim sadece espri olsun diye söylenmiş sözler.
İnsan, yaptığını büyük görmeden , ben bu kadar şey yaptım , ben vazgeçilmezim demeden bu güne kadar hep bizimle olduğun için , güzel kişiliğin ve yakınlığın için , en önemliside kardeşliğin için sonsuz teşekkürler.
Son olarak istatistikler hala kıpkırmızı dd. ne zaman mavi leşecek acaba?

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Maşallah maşallah diyorum...Hasret rüzgarı kardeşimin SÜPER MODERATÖR olarak rasulehasret kurucuları arasında olmaktan gurur duyuyorum...Hayırlı olsun...

ceylannur

Yeni Üyemiz
Hayırlı olsun hasretım teprık ederım canım vulatın deyı gıbı gecek dosatsun canımm rabım daıma bızlerı ayırmasın canım senı cok sevıyorum hasretım admınlerımede cok teşekür ederım.... ıyıkı varsınız canlarımm:güll:güll:güll:güll:güll

G

gece yolcusu

Guest
psp049atiye.gif

Hasret rüzgarı güzel dilekler almışsın_Adminlerin bakış açısı ne kadar samimi içten_onlarıda tebrik ederim.
vuslat site hayatında duygu ve düşüncelerin hiç değimemiş ve bakış açın bunu başarmak kolay değil.özverini taktir ediyorum_bu site vuslata giden yol____________vuslat

MURATS44

Özel Üye
2009 - 2015 ...
değişen ne derseniz? :)
değişen yok herşey aynı. bu kadar zaman daha geçse yine değişmez.haaa

6 senedir istatistik deyip durmuşuz. Bende hasret dublesüpermoderatörlüğü hakediyor ama henüz o gruğp yok haaa
olursa ilk ve son duble süper mod hasretrüzgarı olacak haaa

Üst Alt