Rasule hasret ve siz....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
HAY ALLAH iyiliğinizi versinnnn ne kadar şirin ne hoş olmuş,,,,çoook beğendim:):):)
Emeklerine hayal gücüne sağlık,süperrrrrrrr olmuş artık karükatürlerdede varız:):):)

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr........

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Harika bir yermiş yemyeşil ve o kadar da güzel ve sakin,,,,orada sanki akar su var tam piknik yeri:)
güzel çekim olmuş,,,birde nere olduğunu bileydik,binalar kamu binası yada hastaneye benziyor öle mi acep:)

En üst tepe Diyarbakır D.Ü.Tıp Fakültesi aşağıdaki kahverengi ve sarı bina ise çocuk ve yanık üniteleri..

çekim ise: Çalıştığım yerden çektim..

TaHKaR

Aktif Üyemiz
HAY ALLAH iyiliğinizi versinnnn ne kadar şirin ne hoş olmuş,,,,çoook beğendim:):):)
Emeklerine hayal gücüne sağlık,süperrrrrrrr olmuş artık karükatürlerdede varız:):):)

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr........

evet adminim bu forumda yok yok ...olacak inşallah....

Hasret ruzgari

Aktif Üyemiz
7ns44.jpg
[/URL][/IMG]

MURATS44

Özel Üye
:) güzel resimler. bu da demekki sitede izleniyoruz. biri bizi gözetliyor sanki dd. kahve içerken bile ajanlar işbaşında haaa

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Benim çiçeğim daha küçük. Büyüdükçe buraya eklemeye devam edeceğim. burdaki çiçekler arasında en özeli bu gülüm. Büyüyüp kıpkırmızı olarak açmasını sabırsızlıkla bekliyorum...

vslt2.jpg

vslt.jpg

vslt1.jpg

Murat Adminim tütün tarlasındayım şimdi, en kısa zamanda senin çiçeklerinden bir demet alacağım...zaten çiçek bahçen bana yakın burdan malatya uzunca yol değil ..:)

Son düzenleme:
Üst Alt