Bir Rasulehasret sohbeti..

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Untitled-1-3.jpg

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Ooy oy oy ne kadar güzeeeeeeeeeeellllllllllll,,,,benim masamda pek gösterişlimiş heee D:aynen beni ifade etmişinizD:süsü düzeni titizliği çok severimD:murat admin ne kadar masummmmmmmBNJhasretttt süperrrrrrrrD:Tahkar bey sizde sınıfn çalışkan öğrencileri gibi duruyorunuz,,,,hide21kuBeni tam ben gibi yansıtmışsınız helal D:D:D:

Moderatör tarafında düzenlendi:

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Ooy oy oy ne kadar güzeeeeeeeeeeellllllllllll,,,,benim masamda pek gösterişlimiş heee D:aynen beni ifade etmişinizD:süsü düzeni titizliği çok severimD:murat admin ne kadar masummmmmmmBNJhasretttt süperrrrrrrrD:Tahkar bey sizde sınıfn çalışkan öğrencileri gibi duruyorunuz,,,,hide21kuBeni tam ben gibi yansıtmışsınız helal D:D:D:

beğendinize çok sevindim...bende çok keyif aldım..Yorumlarınız için sağolun.

MURATS44

Özel Üye
haaa
gerçekten süper olmuş. Hepside tam isabet. Sitedeki can'ları tam 12 den isabet ettirmişsiniz. Harika olmuş.. Emeğinize sağlık..
Vuslat adminim tam isabet, en önde gösterişli bir sıra. Tam bir hanım ağa..Sırada yastıklar bile var.. sıra değil hanım ağa koltuğu..Sıranın altında halı bile var.. haaa Sıraya yaslanmış sakıncalı birşey var. Vuslat adminimle beraber tehlikeli birşey. uçan süpürgeeeeeeee m08
Tam yerine oturmuş vuslat adminim. olması gereken yerdee..

Hasret ise ne diyem ki, konu açmak için bile papatya falına bakıyor. genelde "açmayam" çıkıyor ama fal faldır. papatya falını hiç sektirmez hasret haaa

ben aaz kenarda kalmışım . çok masum duruyorum haaa

Sitemiz ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Elinize yüreğinize sağlık. vee kesinlikle devamını bekleriz bu konunun. Çok güzel , değişik bir konu, süper olmuş gerçekten..

MURATS44

Özel Üye
haaa harika olmuş . ellerine sağlık adminim. Hazır gelmişken yanında iğne olan var mı acabaaaaa? hazı balon görmüşken m08m08m08m08

Üst Alt