bu günkü duam

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz

]Hamd yalnız Sana, şükür Sana, minnet Sana, ahd Sana, vefa Sana… Salat ve selam Habibine, Aline, ashabına…
Allah'ım! Yüreklerde sancı çok, acı, ızdırap, isyan, haykırış çok…
Dile gelse duygular, ağlasa yürekler, figan etse ne çare!...
Biçare baktım dünyaya. Utandım. Utandım Allah'ım! Gözümde yaş yetmedi üzüntüme.
Haykırdım. Duyan olmadı.
“Durun!” dedim.
“Durun!!!”
“Durun!!!”
Yüreğim parçalandı. Kan gözlerime sıçradı. Kan oldu dünya.
Af!
Koca dünya yetmedi nefislere. Kardeşler kardeşlere diş biledi. Toğrak uğruna beşikler devrildi. Yerlebir oldu yuvalar.
Şeytanların gözü aç. Yandaşları kudurmuş. Mazlumların acısı; mezeleri olmuş. Ağıtları kahkahalarına karışmış. Leş kokuyor yürekleri.
Aşağıların aşağıları…

Ya Hayy!
Dilemezsen kuru yaprak dahi düşmez.
Kainat dile geldi. Yer yerinden oynuyor. Denizler şaha kalkmış. Olanlara “Dur!” der gibi perdelenmiş gözlere, mühürlenmiş kalplere kıyameti gösteriyor.

Dağların pamuk gibi savrulmasından korkuyoruz. Gazabından Allah'ım, rahmetine, Sana sığınıyoruz. Yaptıklarımızın ve yapacaklarımızın hesabını vereceğimiz günden, Sana sığınıyoruz. Allah'ım bize güç, kuvvet ver. Şeytanın ve nefsimizin hilelerinden, tuzaklarından bizi koru. Ayağımızı rızan üzere sabit kıl!...

“Yalnız sana ibadet eder ve yalnız Senden yardım dileriz.”

Bizi doğru yola ilet Allah'ım!
AMİN!!

MURATS44

Özel Üye
]Ya Hayy!
Kainat dile geldi. Yer yerinden oynuyor. Denizler şaha kalkmış. Olanlara “Dur!” der gibi perdelenmiş gözlere, mühürlenmiş kalplere kıyameti gösteriyor.

Dağların pamuk gibi savrulmasından korkuyoruz. Gazabından Allah'ım, rahmetine, Sana sığınıyoruz. Yaptıklarımızın ve yapacaklarımızın hesabını vereceğimiz günden, Sana sığınıyoruz. Allah'ım bize güç, kuvvet ver. Şeytanın ve nefsimizin hilelerinden, tuzaklarından bizi koru. Ayağımızı rızan üzere sabit kıl!...

“Yalnız sana ibadet eder ve yalnız Senden yardım dileriz.”

AMİN!!

AMİN..AMİN..AMİN
ALLAH (a.c.) Rzı olsun.Emeğine sağlık.......

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Ya Hayy!

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
]“Yalnız sana ibadet eder ve yalnız Senden yardım dileriz.”

AMİN!!

Ravzaya Aşık

Aktif Üyemiz
Yüce Rabbim Sen Rahim ve Rahman olansın,bizler aciz ve günahkar kullarız.Biz ancak Sana dua eder,Senden yardım dileriz.Sen bizlere kulluğumuzla değil,Rahman ve Rahıym sıfatlarınla Muamele eyle.Bizleri peygamber ahlakıyla ahlaklandır.
Bizlere hidayet,sabır,selamet,sağlık,bereket nasibeyle,imanımızı arttır,son nefesimizde Şahadet,Tevhit ve Salavat nasibeyle.
AMİN

Üst Alt