B i s m i l l a h i r r a h m a n i r r a h i m

ceylannur

Yeni Üyemiz
B İ S M İ L L A H İ R R A H M A N İ R R A H İ M Bismillahiş şafi hüvallah. Bismillahil kafi hüvallah Bismilahil muafi hüvellah . Bismillahillezi la yedurru mea ismihi şey'ün fil erdi ve vela fis semai ve hüves semiül alim. La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim. İnna fetahna leke fethan mübina liyağfira lekellahü ma tekaddeme min zenbike ve ma teahhara ve yütimme ni'metehü aleyke ve yehdiyeke siratan müstekiyma.Ve yensürekellahü nasran aziza.Ve hüvel kahirü fevka ibadihi ve hüvel hakimül habir.Rabişrahli sadri ve yessirli emri vahlül ukdeten min lisani yefkahu kavli ve neza'na ma fi sudurihim min gıllin tecri min tahtihimul enharu ve kalül hamdü lillahillezi hedana lihaza vema künna linehtediye levla en hedanellahe lekad caet resülü rabbina bil hakkı ve nüdü en tilkümül cennete üristimüha bima küntüm ta'melüne ve iza raeyte sümme reayte naimen ve mülken kebira. Aliyehümsiyabüsündüsin hudrin ve istebragin ve hulü esavira min fiddatin ve sekahüm rabbüküm şeraben tahüren. Allhümme işfi lihazel meridı min külli emradin vel ilel ve dayyigın vel evham bilütfike ve kerimike ve inayetike ya erhamer rahımin ya rabbel alemin ya maliki yevmiddin.. Sadakallahül azim..

ceylannur

Yeni Üyemiz
Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim Haza kitabün min Muhammedin rasul-i Rabbil Alemin ila men tarakad-dare mine'lummari ve'z-züvvari ve's-salihiyne illa tarikin yatruku bi hayrin ya Rahmanü emma ba'dü:Fe inne lena ve leküm fi'l hakkı siaten fein tekü aşikan mulian ev faciran muktahımen ev raıyen hakkan mübtılen haza kitabüllahi yentıku aleyna ve aleyküm bi'lhakkı inna künna nestensihu ma küntüm ta'melune ve rusülüna yektübüne ma küntüm temkürune ütruku sahibe kitabi haza ventaliku ila abedetil-esnami ve ila men yez'umu enne meallahi ilahen ahara la ilahe illa hüve külli sey'in Halikün illa vechehu lehü'l hukmü ve ileyhi türceune tuğlebune ha mim la tünsarune ha mim ayn sin kaf teferraka a'daüllahi ve belağat hüccetüllahi ve la havle vela kuvvete illa billahi feseyekfikehümüllahü ve Hüve's-semiul-alim.

Üst Alt