Admınımız Vuslat Hanıma geçmiş olsun dılekelerımızle...

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Eli kaza ile kesilen (Yaralanan) Admınımız Vuslat Hanıma geçmiş olsun dılekelerımızle ...

Biricik adminimiz Vuslat'a Rabbim acil şifalar ihsan eylesin.... Kalbimiz seninle...

11-2.jpg

Son düzenleme:

Okyay

ÖZEL ÜYE
TaHKaR kardeşim, öncelikle size teşekkür ederim
gösterdiğiniz duyarlıktan ötürü.
Saygı değer Adminimiz VuSLaT Evlat'a,
elinden yaralanmasından dolayı
çok üzüldüğümü bildiririm.
Rabbimiz Tealanın bir sınavı olabilir.
Bilinmez,
O'na bu mübarek günlerde,
ayrıca bir mükafat vermeyi murad etmiş olabilir.
Mevla'mızın hikmetleri sonsuzdur.
Rabbül alemin'den acil şifalar niyaz eder,
imtihanının tez ve başarılı olmasını dilerim.

yun2528vq0.jpg

Son düzenleme:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
YÜCE RABBİM sizlerden ebediyyen razı olsun benim güzel yürekli gönül dostlarım,o güzel dileklerinize sonsuz teşekkürlerimi arz ederim....Sizlerin bir duası bana binlerce duaya bedel,amin diyorum en cani gönülden...ALLAHIM böyle ufak kazalarla atlatmayı nasip etsin daha kötüsüde olabilirdi...Ramazanda olması
zor oluyor bana,malumunuz misafirler davetler olunca ben birşey yapamıyorum onun ezikliği üzerimde buna üzülüyorum,,birde siz canlardan uzak kaldım azda olsa,elimi yormamak adına pc başına çok kısa süreli geliyorum....Hepinize ayrı ayrı yazmayı çok isterdim tek elimle bu kadar yazabildim...Çok şükür yara kapandı acısı var ama oda ALLAHIN izniyle geçecek inşallah....sayıgılar sevgiler canlar....

MURATS44

Özel Üye
gecmis-olsun2.gif

Geçte olsa geçmiş olsun dileklermi kabul et adminim. Rabb'im daha büyük kazalardan korusun seni. Senin gibi çok değerli bir canı böyle sıkıntılı görmek istemediğimden belkide gecikti geçmiş olsun dleklerim. senin sıkıntın bizim sıkıntımızdır. Rabbim bir daha böyle bir kaza vermesin sana inşaallah. Bir an önce düzelip on parmak yazığın gibi tekrar bizimle olasın inşaallah. Çok çok geçmiş olsun adminim.

Üst Alt