Selamun aleyküm

Türkiyem

Aktif Üyemiz
selamun aleyküm
Biraz geç yazdım bu konuda kendimi tanıtmayı unuttum afınıza sığınarak kendimi tanıtayım.
Adım zeliha . Almanyada oturuyorum.aslen muğlalı olup evlendikten sonra yerleşmiş bulunuyorum.boş zamanlarımda internet aracı ile yurdumla bağlantı kurmaya çaba sarfediyorum.bu forumu görmeden 6 ay önce kendi sitem kapandı.bu süreçte interneti sadece ülkemdeki akarabalarım için kullandım.şu an burada olmaktan çok mutluyum.herkes çok iyi.allah herkesten razı olsun inş.
bundan sonra aranızdayım inş.Selametle.
:güllBNJ

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
selamun aleyküm
Biraz geç yazdım bu konuda kendimi tanıtmayı unuttum afınıza sığınarak kendimi tanıtayım.
Adım zeliha . Almanyada oturuyorum.aslen muğlalı olup evlendikten sonra yerleşmiş bulunuyorum.boş zamanlarımda internet aracı ile yurdumla bağlantı kurmaya çaba sarfediyorum.bu forumu görmeden 6 ay önce kendi sitem kapandı.bu süreçte interneti sadece ülkemdeki akarabalarım için kullandım.şu an burada olmaktan çok mutluyum.herkes çok iyi.allah herkesten razı olsun inş.
bundan sonra aranızdayım inş.Selametle.:güllBNJ
aramıza hoş geldin kardeşim demek yaban ellerdesin inş aramızda kendini anavatan türkiyemde hissdersin hoş geldin aramıza inşnickinide nerden aldıgınıda anladım rabbim yardım etsin size orlarda inş

mahzungarip

Yönetici
We aleykümüsselam.Aramızda sizi görmekten çok memnunuz inşallah hep böyle devam eder.Rabbim Razı olsun.

Türkiyem

Aktif Üyemiz
aramıza hoş geldin kardeşim demek yaban ellerdesin inş aramızda kendini anavatan türkiyemde hissdersin hoş geldin aramıza inşnickinide nerden aldıgınıda anladım rabbim yardım etsin size orlarda inş

allah razı olsun .nickimi özlemle yadettiğim ilkemden aldım.ülkemi çok seviyorum.tşk.ederim.

hilux

Yeni Üyemiz
selamun aleykum. yeni üye oldum .güzel bir site hazırlamışsınız ellerine sağlık .hayırlı paylaşımlar

VuSLaT

Yönetim
Yönetici

Türkiyem ve hilux ikinizde sitemize hoş geldiniz,,,,İnşallah güzel paylaşımlarda bulunuruz,,,İkinizin de üyeliği hayırlı olsun.....

hilux

Yeni Üyemiz
allah razı olsun hepinizden . hoşbulduk . hepinize sevgiler saygılar ve hayırlı forumlar..

Üst Alt