Muhtazaf Üstadımız

MURATS44

Özel Üye
Değerli Muhtazaf Üstadım,
Yorumunuzu okurken verdiğin linki gördüm. Yaklaşık bir saattir de sitenizi inceliyorum. Çıkamadım içinden. Siteniz artık sitemizdir bizim. Kardeş siteler olarak yolumuza devam edeceğiz inşaallah...

Sayfalarda dolaşırken, bir sayfa da takılıp kaldım.

Hasret Gülleri <------------------------------------

Acıların en büyüğünü aynı anda yaşamışsınız. Allah ac sabır versin inşaallah. Okurken bile çok üzüldüm. Acaba yaşayan ne kadar sağlam ve o kadar Allah ac inancıyla dolu ki, herşeyin O'ndan geldiğine yürekten inanıyor. Herkesin imtihanı dünya da ayrı ayrı. Siz de bu imtihan dünyasında , Allahın takdiri karşısında gene O'na teslim olmuşsunuz. Peygamber efendimiz(sav) 6 evladını elleriyle toprağa vermiştir.ibrahim (r.anh) evladının vefatını duyunca :
- "YA iBRAHiM! ÖLÜMÜNE ÇOK ÜZÜLDÜK, GÖZLERiMiZ AĞLIYOR, KALBiMiZ SIZLIYOR. FAKAT, RABBiMiZi GÜCENDiRECEK BiR ŞEY SÖYLEMEYiZ" buyurmuştur.

Ben inanıyorum ki, hepside birer cevher olan evlatlarınız , cennetin kapısında sizi bekliyor olacaklar. Rabb'imin izniyle el ele gireceksiniz. Sabrınızın mükafatınıda Rabb'im mutlaka size verecektir. Allah ac sizden ve evlatlarınızdan razı olsun inşaallah. Mekanları cennet olsun.Amin...

MURATS44

Özel Üye
[SAGAAL]
69318a6aebd42920ffff840aac14421f.jpg
[/SAGAAL]

Tam hayalimde tasavvur ettiğim gibi. Subhanallah. Eserlerinizi okurken, Bunları yazan nasıl biri diye düşünmekten kendimi alamadım. Hatta aklımda görünüşünüzle ilgili bir resim oluşurken , yanılmadığımı anladım. Ben burada hayatın akışından yorulmuş ama , Rabb'inin ipine sımsıkı sarılmış Allah'ın sevdiği bir kulunu görüyorum.

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Selamün Aleyküm Kardeşlerim ALLAH sizlerden razı olsun. Dertlerimizi seveceğiz ve O' nun kapısından derman arayacağız. Gözlerimdeki yaş hasrettendir. Yoksa daha önce tek başına idim. Yanlışım oldu ise ALLAH'ın rahmetine sığınıyorum. Cumamız Mübarek olsun.

fahrettin tırınk

Site İmamı
çok kıymetli Muhtazaf, abimin sitemize moderatör olduğunu yeni fark ettim
kendisini değerli yazılarını okuyunca,gıyabende olsa, tanıma şerefine nail oldum.
takdire şayan çok özel, fesih ve veciz sözleri,kendisinin çok özel bir değe olduğundan şüphem yok.
aynı zamanda itikadende imanı sarsılmaz bir şahsiyetili ABİM Muhtazaf, ın sitemize moderatör olmasından kendisini tebrik eder,müstefid olacağımız yazılarını iştiyakla okumayı kendime vazife telakkı ederim...

Muhtazaf

Yönetici
ALLAH c.c. sizden ve sizler gibi Muhterem hocalarımızdan razı olsun hocam. Sağolun var olun. RAB' bime emanetsiniz. Selam ve dua ile...

ceylannur

Yeni Üyemiz
Hayırlı olsun can kardesım rabım yolunuzu daım acık etsın yazıların ve payalsımların cok guzel yuregınıze saglık

Muhtazaf

Yönetici
ALLAH c.c.razı olsun kardeşim.
Sağolun var olun.
RAB' bime emanetsiniz.
Selam ve dua ile...

Ahmet Teker

Aktif Üyemiz
inna lillahi ve inna ileyhi raciün diyerek Rabbim size sabırlar versin diyorum. İnsan sevdiklerinden fani olarak ayrılsa da Rabbim Ahirette ebedi ayırmasın. Sitesini kısmen inceledim ve birkaç anınızı okudum. Allah hüzünlü kalplerdedir...

Muhtazaf

Yönetici
  • ALLAH razı olsun Ahmet kardeşim. İnsanoğlu bazı imtihanlardan geçiyor. ALLAH'ın yardımına O'nun rahmetine sığınmak herşeyin bitmediğini ve herşeyin O'ndan geldiğini ona döneceğini düşünerek O'na sığındım. Tek sığınak. O' beni düşündü ve Çocuklarım vefat etmeden 1 sene önce bir çocuk daha verdi. Bundada bir hayır var dedim. 1 sene sonra hikmetini anladım........ O'na daha bir sığındım... Sadece hasretleri zor geldi. Yusufu özleyen gözler gibi güzel kardeşim. ALLAH hepinizden razı olsun. ALLAH'a emanet olsun.

Üst Alt