Fahrettin Hocamıza TEŞEKKÜR

mahzungarip

Yönetici
Kıymetli meslektaşım büyüğüm abim Fahrettin TIRINK hocamıza o engin bilgilerinden bir demet sunup ve bizlerle paylaşıp sohbet ettiği için şahsım ve sizler adına en derin duygularımla teşekkür ediyorum.Rabbim kendisinden razı olsun inşallah..En kısa zamanda tekrar kendisinin ilminden ve feyzinden istifade etmeyi temenni ediyoruz. a.r.o clappingpapatya

MURATS44

Özel Üye
Mahzungarip adlı üyeden alıntı :
Kıymetli meslektaşım büyüğüm abim Fahrettin TIRINK hocamıza o engin bilgilerinden bir demet sunup ve bizlerle paylaşıp sohbet ettiği için şahsım ve sizler adına en derin duygularımla teşekkür ediyorum.Rabbim kendisinden razı olsun inşallah..En kısa zamanda tekrar kendisinin ilminden ve feyzinden istifade etmeyi temenni ediyoruz. a.r.o

Fahrettin Hocamıza bizi kırmayıp böyle güzel bir sohbet ortamında çok çok değerli ve
önemli bilgiler verdiği için kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.ALLAH(a.c.) Razı olsun değerli hocam..İnşallah en kısa zamanda bu ortamın tekrarını rica ediyoruz....glü

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Ben de arkadaşlarımın temennilerine en içten duygularımla katılıyorum,,,,,,ALLAH c.c
razı ve memnun olsun değerli hocam,,,,,O güzel sohbetinizle gönüllerimizi ferahlattınız.......İyiki varsın FAHRETTİN hocam,,,,,,tekrarını bekliyoruz inşallah.....

fahrettin tırınk

Site İmamı
ALLAH cc sizlerdende razı olsun. asıl katkıyı emeği sizler yaptıız, ben acızane sadece nakliyat yaptım.
asıl ben sizlere teşekkür ederimki islama hizmet için yola çıkıp bu uğrda gayret etmektesiniz.
ALLAH cc hizmetinizi daim eylesin.
ALLAH cc muvaffak eylesin inşaallah...

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
allah razı olsun hocam degerli biligiklerinizi bize aktardıgınız için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum kısmet olursa tekrar dinlemek isteriz sizi

Üst Alt