Dağıldık Topla bizi ALLAH'ım.

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
11909119_653297391440157_1781517230_n.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
11909119_653297391440157_1781517230_n.jpg

Aminnnnnnnnnnnn amin ecmain inşallah... aynende dağıldık dağılıyoruz topla bizi ALLAHIM...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Muhtazaf

Yönetici
3:103 -
Hep birlikte Allah'ın ipine (kitabına, dinine) sımsıkı sarılın.
Parçalanıp ayrılmayın. Allah'ın üzerinizdeki nimetini düşünün.
Hani siz birbirinize düşmanlar idiniz de, O, kalplerinizi birleştirmişti.
İşte O'nun (bu) nimeti sayesinde kardeşler olmuştunuz.
Yine siz, bir ateş çukurunun tam kenarında iken oradan da sizi O kurtarmıştı.
İşte Allah size âyetlerini böyle apaçık bildiriyor ki, doğru yola eresiniz.

........................................................................................
Biz hangi konumdayız? ALLAH c.c. bizleri af etsin inşaALLAH.

MURATS44

Özel Üye
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/t1.0-9/228471_317573201671904_1316720185_n.jpg

" Göz kaptırdığım renkten, kulak verdiğim sesten,
Affet senden habersiz aldığım her nefesten...!"

Bugün öyle bir haldeyim ki, onca duygu aynı anda içimde fırtınalar koparıyor...
Allah'a teslim olma yolu ve bir de yüreği darmadağın eden aşk belası...işte bu ikisi arasında türlü duygular an be an yüreğimi paramparça ediyor.Ben hata yaptım evet hata yaptım..Güvendim bir beşere.Dedim Allah yar gönlünde, sonsuz güvendim sonlu bir beşere.
Allah'ım Affet...Suçluyum senin rızanı göz ardı ettim.Ben böyle olmamalıydım.Ben senin rızanı bırakmışken sen beni bırakmadın Allah'ım..O sonsuz güvendiğim beni bıraktı ama sen bırakmadın..Çok şükür sana, çok şükür..
Tanıyamadım Allah'ım, yanıldım.Yollarım ayrıldığında ondan, dayanmak çok zor geldi.Ama zamanla anladım ki en hayırlı olanı takdir ettin, yine bu nankör, aciz kulunu düşünerek..
Bir insana sonsuz güvenmenin ona derinden bağlanmanın ne kadar yanlış olduğunu anladım.Meğer o tanıdığım gibi değilmiş, bana hayırlı olamayacakmış, sindirebilmek ne kadar zor olsa da artık çok net anladım.Kaybeden aslında ben olmamışım idrak edebildim, kaybettiğim tek şey ona olan güvenim oldu; ama buna karşılık kazandığım yeniden rabbimin yolunu görmekti, şükürler olsun diyorum rabbim yine şükürler olsun sana...
Dağıldık Allah'ım topla bizi, bize "el" olan sınırlardan koru bizi..Hidayetin ve himayene muhtacız.
Bundan böyle geride kalan her şeye estağfirullah diyorum,
bugün günlerden başlamak olsun, rabbim için yalnızca onun için yine onun adıyla, cümlemize inşallah...
Amiiinn...

TaHKaR

Aktif Üyemiz
1375658_561228603930485_324373209_n.jpg

Aminnnnnnnnnnnn amin ecmain inşallah... aynende dağıldık dağılıyoruz topla bizi ALLAHIM...

3:103 -
Hep birlikte Allah'ın ipine (kitabına, dinine) sımsıkı sarılın.
Parçalanıp ayrılmayın. Allah'ın üzerinizdeki nimetini düşünün.
Hani siz birbirinize düşmanlar idiniz de, O, kalplerinizi birleştirmişti.
İşte O'nun (bu) nimeti sayesinde kardeşler olmuştunuz.
Yine siz, bir ateş çukurunun tam kenarında iken oradan da sizi O kurtarmıştı.
İşte Allah size âyetlerini böyle apaçık bildiriyor ki, doğru yola eresiniz.

........................................................................................
Biz hangi konumdayız? ALLAH c.c. bizleri af etsin inşaALLAH.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/t1.0-9/228471_317573201671904_1316720185_n.jpg

Allah'a teslim olma yolu ve bir de yüreği darmadağın eden aşk belası...işte bu ikisi arasında türlü duygular an be an yüreğimi paramparça ediyor.Ben hata yaptım evet hata yaptım..Güvendim bir beşere.Dedim Allah yar gönlünde, sonsuz güvendim sonlu bir beşere.
Allah'ım Affet...Suçluyum senin rızanı göz ardı ettim.Ben böyle olmamalıydım.Ben senin rızanı bırakmışken sen beni bırakmadın Allah'ım..O sonsuz güvendiğim beni bıraktı ama sen bırakmadın..Çok şükür sana, çok şükür..
Tanıyamadım Allah'ım, yanıldım.Yollarım ayrıldığında ondan, dayanmak çok zor geldi.Ama zamanla anladım ki en hayırlı olanı takdir ettin, yine bu nankör, aciz kulunu düşünerek..
Bir insana sonsuz güvenmenin ona derinden bağlanmanın ne kadar yanlış olduğunu anladım.Meğer o tanıdığım gibi değilmiş, bana hayırlı olamayacakmış, sindirebilmek ne kadar zor olsa da artık çok net anladım.Kaybeden aslında ben olmamışım idrak edebildim, kaybettiğim tek şey ona olan güvenim oldu; ama buna karşılık kazandığım yeniden rabbimin yolunu görmekti, şükürler olsun diyorum rabbim yine şükürler olsun sana...
Dağıldık Allah'ım topla bizi, bize "el" olan sınırlardan koru bizi..Hidayetin ve himayene muhtacız.
Bundan böyle geride kalan her şeye estağfirullah diyorum,
bugün günlerden başlamak olsun, rabbim için yalnızca onun için yine onun adıyla, cümlemize inşallah...
Amiiinn...

Amiiinnnnnnnnnnnnnnn

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Ya rasulullah!
Nereye gidelim nerede yaşayalım?
Bizim hicret edecek ne bir habeşistanımız nede bir necaşimiz yok.
Zulüm her yeri kapladı. alıntı.

Gerçekten neler oluyor ortadoğada Topla bizi ALLAH'ım.

Muhtazaf

Yönetici

Bir Alıntı!
Dağıldık topla bizi Allah'ım..

Allah'a teslim olma yolu ve bir de yüreği darmadağın eden aşk belası...
İşte bu ikisi arasında türlü duygular an be an yüreğimi paramparça ediyor.
Ben hata yaptım evet hata yaptım..
Güvendim bir beşere.
Dedim Allah yar gönlünde, sonsuz güvendim sonlu bir beşere.
Allah'ım Affet...
Suçluyum senin rızanı göz ardı ettim.
Ben böyle olmamalıydım.
Ben senin rızanı bırakmışken sen beni bırakmadın Allah'ım..
O sonsuz güvendiğim beni bıraktı ama sen bırakmadın..
Çok şükür sana, çok şükür..
Tanıyamadım Allah'ım, yanıldım.
Yollarım ayrıldığında ondan, dayanmak çok zor geldi.
Ama zamanla anladım ki en hayırlı olanı takdir ettin, yine bu nankör, aciz kulunu düşünerek..
Bir insana sonsuz güvenmenin ona derinden bağlanmanın ne kadar yanlış olduğunu anladım.
Meğer o tanıdığım gibi değilmiş, bana hayırlı olamayacakmış, sindirebilmek ne kadar zor olsa da artık çok net anladım.
Kaybeden aslında ben olmamışım idrak edebildim, kaybettiğim tek şey ona olan güvenim oldu; ama buna karşılık kazandığım yeniden rabbimin yolunu görmekti, şükürler olsun diyorum rabbim yine şükürler olsun sana...
Dağıldık Allah'ım topla bizi, bize "el" olan sınırlardan koru bizi..
Hidayetin ve himayene muhtacız.
Bundan böyle geride kalan her şeye estağfirullah diyorum, bugün günlerden başlamak olsun, rabbim için yalnızca onun için yine onun adıyla, cümlemize inşallah...
Amiiinn...

Tövbe edip teslim olmak ne güzel.

MURATS44

Özel Üye
Bundan böyle geride kalan her şeye estağfirullah diyorum, bugün günlerden başlamak olsun, rabbim için yalnızca onun için yine onun adıyla, cümlemize inşallah...
Amiiinn...

Tövbe edip teslim olmak ne güzel.

Allah ac razı olsun üstad. Mükmmeldi....

TaHKaR

Aktif Üyemiz

Bir Alıntı!
Dağıldık topla bizi Allah'ım..

Allah'a teslim olma yolu ve bir de yüreği darmadağın eden aşk belası...
İşte bu ikisi arasında türlü duygular an be an yüreğimi paramparça ediyor.
Ben hata yaptım evet hata yaptım..
Güvendim bir beşere.
Dedim Allah yar gönlünde, sonsuz güvendim sonlu bir beşere.
Allah'ım Affet...
Suçluyum senin rızanı göz ardı ettim.
Ben böyle olmamalıydım.
Ben senin rızanı bırakmışken sen beni bırakmadın Allah'ım..
O sonsuz güvendiğim beni bıraktı ama sen bırakmadın..
Çok şükür sana, çok şükür..
Tanıyamadım Allah'ım, yanıldım.
Yollarım ayrıldığında ondan, dayanmak çok zor geldi.
Ama zamanla anladım ki en hayırlı olanı takdir ettin, yine bu nankör, aciz kulunu düşünerek..
Bir insana sonsuz güvenmenin ona derinden bağlanmanın ne kadar yanlış olduğunu anladım.
Meğer o tanıdığım gibi değilmiş, bana hayırlı olamayacakmış, sindirebilmek ne kadar zor olsa da artık çok net anladım.
Kaybeden aslında ben olmamışım idrak edebildim, kaybettiğim tek şey ona olan güvenim oldu; ama buna karşılık kazandığım yeniden rabbimin yolunu görmekti, şükürler olsun diyorum rabbim yine şükürler olsun sana...
Dağıldık Allah'ım topla bizi, bize "el" olan sınırlardan koru bizi..
Hidayetin ve himayene muhtacız.
Amiiinn...

yüreğinize sağlık..ne denilebilir ki,kalemle yarenliğinizin ömrü uzun olsun..

Üst Alt