Murat adminin evinde yemekteyiz.....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Adminim sağolasın senide zahmete sokduk,,,,:gülDiğer masa gerçekden güzel....
Benim memleketimin yemeği güzeldi deeeeeeeeee yaf ben rejim yapıyorum, böle güzel yemekler ikram etme.....9hjYanlız bardaklarda ve kaşıklarda su lekesi var......kararsizBaşla servis alayım lütfen......hımmm

MURATS44

Özel Üye
Estağfirullah.Zahmet ne demek adminim. ,
SARIGULKRISTAL-37-PARCA-KRISTAL-BARDAK-TAKIMI__23231113_2.jpg

Haklısınız adminim. Bardaklarda biraz leke var..Buyrun bu bardakları kullanın.Özel takımdır..Kıymetinizi bilin yani :):):)

mahzungarip

Yönetici

Hele tost makinasına bakın beyefendinin gözs

2000321578134951984rspn0.jpg

Nargilesine bakın helecomicoc
3262949899_819ebba034.jpg

Askılığı farketmediniz galibahaha
r_ncpgoqj6b4y29vhpfozb.jpg

Son düzenleme:

MURATS44

Özel Üye
İhsan hocam..
Kendi evinin fotoğraflarını neden başkalarına atıyorsun.Aynı şeyi Vuslat adminlere davetliykende yaptın.Mutfağının resmini çekip gösterdin bütün kameralara.ALLAH kuru iftiradan saklasın.. Ben bütün evi gezdirdim size.Mutfağı da gördünüz.Sen otur tavuğunu ye..MEmlekette tavuk bırakmadık senin için kestik. Hem yemekte ben tost mu ikram ettim.Nerden buldun makinayı.. :):):):)
Size bir daha ki gelişimizde göreceğiz artıkın gözsgözs

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Ben bu sözden şunu anladım.İhsan hocam eeen baştan zaten şartlanmış olarak davete icabet etmiş.Servis güzelde olsa , kötüde olsa vereceği cevapları ezberlemiş gelmiş.Aslında bunları söylemek için çooook geç kalmış.Dış kapıdan girer girmez ,daha ayakkabılarını çıkarırken " servisi beğenmedim,,,, yemek olmamış,,,, " bahanelerini söylemen lazımdı.:by:1323jkBulmuşsun lokum gibi yemekleri , az susta yemeğini ye haaa......1323jk1323jk1323jk

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Murat bardaklarda güzel su içiliyor,,,çeyizinizden mi bu bardak servisi.....i.i.i.i
ben yemeklerin sadece tadına baktım pek pişmemişler,,,,,ıslıkİhsana özel tavuk pişirmisin ben kabul etmiyorumdirolBanada kebap yapınız lütfen....;)

MURATS44

Özel Üye
Mahzungarip adlı üyeden alıntı :
bee memnun değilim servisten.anla işte comicoc

Hamza adlı üyeden alıntı :
Ben bu sözden şunu anladım.İhsan hocam eeen baştan zaten şartlanmış olarak davete icabet etmiş.Servis güzelde olsa , kötüde olsa vereceği cevapları ezberlemiş gelmiş.Aslında bunları söylemek için çooook geç kalmış.Dış kapıdan girer girmez ,daha ayakkabılarını çıkarırken " servisi beğenmedim,,,, yemek olmamış,,,, " bahanelerini söylemen lazımdı.:by:1323jkBulmuşsun lokum gibi yemekleri , az susta yemeğini ye haaa......1323jk1323jk1323jk

Eyvallah ...Hamzaaa sevdim seni..Misafir diye benim söyleyemediğimi neee kadar daaaaa güzel söylemişsin böyleeee....... Helalllll sana..Sana destekli bi çay..Buyur..

bir-bardak-cay.jpg

Vuslat adminim.Yemekleri beğenmemenize üzüldüm doğrusu.Ne yapalım ,Misafire ikram şart.Buyrun efendim..Afiyet olsun kebabınız..

Adana_Kebap.jpg

mahzungarip

Yönetici
yemekler dışardan sipariş bee ben yemiyorum bee eksik olsun istemem..ben yanımda eti cin getirdim onu yiyem dirol
b-403893-eti_cin.jpg

Üst Alt