Forumdaki kardeşlerim.

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Beraber yiyelim adminim. Yarısı sana yarısı sana :)

cay_simit2.jpg

Hay Allah ac sizden razı olsun inşaallah. Belki bilmeden bu resmi eklediniz ama burası benim askerlik görevimi yaptığım yer. bu manzaraya karşı aynen bu bardak ve tabaktan kaç bardak çay içip kaç tane simit yedim sayısı belli değil. Burada durup çayımı yudumlarken bu manzarayı seyretmek gerçekten bana mutluluk verirdi. Çok güzel bir nostalji yaşattınız Salih üstadım. Allah razı olsun sizden. Eyvallah eyvallah.

Gönül gönüle karşı....

Muhtazaf

Yönetici
Adamı çileden çıkartmayın

katleo.gif

kult004101.jpg

- Çabuk yürü Foruma yoksa karışmam...
26884095.gif

Foruma Gel dedim inat etmee koparırım kulaklarını haaaa...........

MURATS44

Özel Üye
haaa haaa haaa

- Çabuk yürü Foruma yoksa karışmam...
26884095.gif

Foruma Gel dedim inat etmee koparırım kulaklarını haaaa...........

Allah ac razı olsun üstadım . Yüreğinize sağlık. Gerçekten tebessüm ettirdiniz. Aslında birazda uyarmışsınız. Ben , bana düşen kızmını aldım. İnşallah dha sık gelecem. Hatta kulaklarım içinde gerekirse çıkmayacam forumdan :) Çok hoş olmuş. Yüreğinize sağlık. :)

Aslında hüzün dolu kalbinizin içinde , insanları seven , etrafına neşe veren , bir o kadarda espri dolu bir yanınız var. Kendinizden hiçbirşey kaybetmeden içinde bulunduğunuz ortama sizde olan bütün duyguları yansıtabiliyorsunuz. Ne mutlu size. Bazen insanlar ruh hali nedeniyle içinde bulundukları manevi hal, etrafına olumsuz yansır. Sizde bu yok :) Esprili konularınız daçok güzel. bütün konularınız çok güzel. Sizin gibi bir insanı tanımak , aynı ortamda bulunmak , bizler için çok güzel. Varlığınızla mutluyuz üstadım. sonsuza kadar hep böyle kalırız inşaallah. Allah ac sizden razı olsun. Elinize emeğinize, yüreğinize sağlık. eyvallah....

Muhtazaf

Yönetici
Müslümanları seviyorum. Onların üzülmesine dayanamıyorum. Yorumunuz için teşekkürler murats44 Kardeşim. ALLAH razı olsun.

Muhtazaf

Yönetici
Gül düşünürsen gülistan olursun, diken düşünürsen dikenlik olursun.
Mevlânâ

Üst Alt