Vuslat Teması

MURATS44

Özel Üye
Vuslat Teması gerçekten tek kelimeyle mukemmel bir tema olmus . Haylırlı olsun...

Teşekkürler. Bu temanın yüklenmesi ve logonun yapılaması Vuslat adminimizin emeğiyle olmuştur. Bende bir süre uzak kaldım forumdan. geldiğimdebu değişiklikle karşılandım. Gerçekten güzel tema . Benimde hoşuma gitti. bu vesile ile Vuslat adminimize teşekkür ederim glü
©Murat's44

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c razı olsun sizlerden,beğendiyseniz ne mutlu bize,Güzel olan ne varsa inanın sizler için,Bu temayı bende beğenerek kullanıyorum benim beğendiğim renkte olması
çok güzel,2 yıldır istediğim hayalimdeki temaydı çok şükür nasip bu güneymiş...
Murat admininde desteklerini esirgemedi benden...ALLAH ondan ebediyyen razı olsun
birlik ve beraberliğimiz bir ömür olsun inşallah...ALLAH yolunda yüreklerimizi koyduk biz bu yola ALLAH mahcup etmesin inşallah...

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
allah cc herkesten razı olsun inşaallah. Şu an bir sorun yok bende. site oldukça hızlı ve güzel. eline sağlık Vuslat adminim. Şu an hiçbir sorun yok sitede .
birlik ve beraberliğimiz bir ömür olsun inşallah...ALLAH yolunda yüreklerimizi koyduk biz bu yola ALLAH mahcup etmesin inşallah...
amin .inşaallah adminim...

Üst Alt