VuslataSevdalılara Selam...

VuslatSevdası

Aktif Üyemiz
glüSelamün Aleykümglü

Duydumki kardeşlerim burdalarmış bende fazla gecikmeden aralarına katılayım dedim :)

Bu arada yönetici kardeşim bu güzel platforma hakkını vermiş görüyorum emeğinize yüreğinize sağlık...

:güll Selam Ve Dua İle..:güll

MURATS44

Özel Üye
Ve aleyküm selam. Hoşgeldiniz. Kardeşlerim diyerek aramıza , rasulehasret ailesine katıldınız. Allah ac razı olsun. Gelişiniz hayırlara vesile olsun inşaallah. Tekar hoşgeldiniz glü
©Murat's44

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Aleykumselam hoş geldin VuslatSevdası hayırlı ve daim ol inşallah....

Bir yerden tanışıyormuyuz banamı öyle geliyor...:) Diğer kardeş sitelerden olabilir...

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Hoşgeldiniz. Üyeliğiniz , hayırlı uğurlu ve daim olsun inşaallah. ailemize hoşgeldiniz.

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Ve Aleyküm Selam hoşgeldiniz sefalar getirdiniz kardeşim. Hayırlı paylaşımlar.

VuslatSevdası

Aktif Üyemiz
Aleykumselam hoş geldin VuslatSevdası hayırlı ve daim ol inşallah....

Bir yerden tanışıyormuyuz banamı öyle geliyor...:) Diğer kardeş sitelerden olabilir...

hayır tanışmıyoruzda, pek uğramadığım ölesine yeni üyeliğim olduğu bi siteden konuya bakmam üzerine yorum yapmıştınız ordan nickiniz ilgimi çekti zaten hemen profil bilginizden web site adresinizi yazmışsınız gördüm tıkladım buraya gelmiş oldum bi nevi tavsiyeniz üzerine oldu diyelim teşekür ederim. :)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Hoş geldiniz safalar getirdiniz,,,güzel bir arkadaşlık dostluk ortamındasınız inşallah...

evet bende nickinizden hatırladım,herzaman görmek isteriz sizleri...

Üst Alt