Dua...

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
GÖZDEN SÜZÜLEN BİR DAMLA YAŞTIR DUA...

Yürekten kopup gelen niyaz,edeple eğilen baş ve gözden
Süzülen bir damla yaştır dua...
Sonsuz Kudret ve Merhamet Sahibinin kapısında heyecan,
Ve umutla bekleyiştir dua..
Karşılıksız ,sınırsız verilmiş nimetlere teşekkürdür dua..
Dostun dosta,sevenin sevgiliyle muhabbetidir dua..
Dünya gurbetinden gerçek sılaya yöneliştir dua..

MURATS44

Özel Üye
9746Untitled-1.png

Muhtazaf

Yönetici
'' İlâhî!
Hamdini sözüme sertâc ettim, zikrini kalbime mi'râc ettim,
Kitâbını kendime minhâc ettim.
Ben yoktum, Sen var ettin.
Varlığından haberdâr ettin, aşkınla gönlümü bîkarar ettin.
İnâyetine sığındım, kapına geldim.
Hidâyetine sığındım lütfuna geldim.
Kulluk edemedim, afvına geldim.
Şaşırtma beni, doğruyu söylet, neş'eni duyur, hakîkati öğret.
Sen duyurmazsan ben duyamam, Sen söyletmezsen ben söyleyemem, Sen sevdirmezsen ben sevemem.
Sevdir bize hep sevdiklerini!..
Yerdir bize hep yerdiklerini.
Yâr et bize erdirdiklerini.
Sevdin habîbini, kâinâta sevdirdin.
Sevdin de hil'at-i risâleti giydirdin.
Makâm-ı İbrahim'den Makâm-ı Mahmûd'a erdirdin, server-i asfiyâ kıldın, Hâtem-i enbiyâ kıldın.
Muhammed Mustafa kıldın.
Salât ü selâm, tahiyyât ü ikram, her türlü ihtirâm O'na, O'nun âline, ahbâbına, ailesine, ashâbına ve etbâına Yâ Rabb! ''

Son düzenleme:

Muhtazaf

Yönetici
“Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi!
Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin.
Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur.
Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın.”
Amin.....

Muhtazaf

Yönetici
Bizleri öldürdükten(uyku) sonra dirilten Allah'a hamdolsun.

Muhtazaf

Yönetici
YA RAB'bim!
Kalp Katılığından, Gafletten, Başkalarına Yük Olmaktan, Aşağılıktan, Aşağılanmaktan, Miskinlikten, Cehaletten ve Faydasız Bilgiden, Ürpermeyen Gönülden, Doyma Bilmeyen Nefisten, Kabul Edilmeyen Duadan, Nimetlerinin Zeval Bulmasından, Lütuflarının Değişip Başkalaşmasından, Ansızın Bastıran Azabından, Gelip Çatan Gazabından, SANA SIĞINIYORUM.
Senden Her Zaman Yalvaran Diller, Haşyetle Ürperen Gönüller İstiyoruz. Tevbelerimizi Kabul Buyur. Bizi Günahlardan Arındır. Dua ve İsteklerimize Cevaplar Lutfeyle !! Delil Ve Bürhanlarımızı Hedefine Yönlendir. Kalplerimizin Ufkunu Aç. Dilimizi Doğruluğa Bağla ve Gönül Kirlerimizi Temizle !
ALLAH"ım c.c.!
Senden Her İşimizde Sebat Kur'an Yolunda Kararlılık ve Nimetlerine Karşı Da Duyarlılık Hissi Bekliyoruz., Kapına Yönelenleri Boş Cevirme, İtaatte Bulunanlara Bol Bol Karşılık Ver, Sana Baş Kaldıranlara da Doğru Yolu Göster ; Muzdariplerin Dualarını İcabetle Taclandır. Sıkıntıda Bulunanları Lütfunla Şad Eyle, Hasta Ruhlara Hususi Muamelede Bulun. Küfür ve İlhad İçinde Bocalayanlara da Nurunu Göster.
YaRAB!
Önümüzde Şu Upuzun Hayat Yolculuğunda, Bizi Kendi İdrak ve İhsaslarımızın Darlığıyla Baş başa Bırakma. Akıllarımızı İnhiraf Ve Sürçmelerden, Nefislerimizi Cismaniliğin Baskılarından, Gönüllerimizi de Heva ve Heveslerin Öldürücü Oklarından Sıyanet Eyle.. AMİN...!

Üst Alt