önemli duyuru......!

mahzungarip

Yönetici
selamün aleyküm değerli gönül dostlarımız ve RasuleHasret sevdalıları..:by: Açılan konulara sadece bakıp geçmeyin yorumsuz bırakıp çekip gitmeyinıslık dahası yorum yaptınız hiç olmasa Allah razı olsun deyin yani teşekkür butonunada tıklayın bi zahmetbee kurallara uymayan kişiler hakkında cezai işlem başlatılacaktır3..de buyır yorum yapmadan geç bakalım vatandaş 9hj

MURATS44

Özel Üye
bravo
zgd
:gül
Espri bir tarafa da açılan konulara en azından birer yorum yapılsa , güzel olur.Hepsine belki yapılamaz ama elden geldiğince boş konuları yoprumlamak daha güzel olur.Haksızmıyım arkadaşlar ?
glü

mahzungarip

Yönetici
aynen öyle murat adminim dirol yanlız pek anlayan yok galiba ıslık ne selamımı alan var nede teşekkür butonunu tıklayan bee

MURATS44

Özel Üye
aynen öyle murat adminim dirol yanlız pek anlayan yok galiba ıslık ne selamımı alan var nede teşekkür butonunu tıklayan bee

:) aslında güzel olurdu. Sadece girip öyle beklemekle ne kazanırız ki. Mesele yapılan yorumdan ben bir tk şey öğrenebilirsen benim için kazançtır.Kendi adıma konuşuyorum.......
bravo

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
bu geç kalmış bir açıklama degilmi şimdiye degin yapılmalıydı bu açıklama
Bu panel Allah'ın selamını verme ve bu güzel kelamı alma yeridir.Lütfen meşgul etmeyiniz... ( mahzungarip )
birde bunun için bir uyarı yapmalıydın degilmi amma neyse zararın neresinden dönersek kardır hesabı güzel olmuş inş uyarıcı olur hepimiz

mahzungarip

Yönetici
bu geç kalmış bir açıklama degilmi şimdiye degin yapılmalıydı bu açıklama
Bu panel Allah'ın selamını verme ve bu güzel kelamı alma yeridir.Lütfen meşgul etmeyiniz... ( mahzungarip )
birde bunun için bir uyarı yapmalıydın degilmi amma neyse zararın neresinden dönersek kardır hesabı güzel olmuş inş uyarıcı olur hepimiz
iyiki o yazıyı yazdık panelin altına heebee o uyarı üyeler için ;) kırmızıları pek etkilemezdirol

mahzungarip

Yönetici
pardon kırmızıların ne özelligi var
bunu anlamadım hemi ben kasıt olsun diyerde söylemedim neyse of seninle heç ugraşamıyacam
Kırmızıların özelliği kural koyar ama uymak zorunda olmazlar o kuraladirol yani kırmızılar dokunulmazdırlar 5..kırmızılara ceza verecek üst bir yetkili yoktur artıkdirol kırmızı olmak ayrıcalıktır;):birinci

Üst Alt