MODERATÖR olmak isteyenler için...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Değerli RâsuleHasret Ailesi üyeleri
Forumumuzda gerek işleri ,gerekse daha başka nedenlerden dolayı forum içerisinde aktif olamayan yetkili arkadaşların yetkileri konusunda genel bir düzenleme yapılacaktır.Sizin siteniz www.rasulehasret.com'da aktif olacağını düşünen ve yetki almak isteyen arkadaşlar aşağıdaki formu doldurarak taleplerini bildirebilirler.

1-) Adınız :
2-) Kullanıcı adınız :
3) Yaşınız :
4-) Forum için ne yapabilirsiniz ? :
5-) Yetkili olduğunuz başka site var mı , varsa isimleri :
6-) Diğer sitelerin haricinde buraya ayıracağınız zaman ne kadardır ? :
7-) Sitenin gelişmesi için neler yapılabilir? Fikriniz var mı? :
:cool: http://rasulehasret.com/showthread.php?t=2046
sayfasındaki kuralları okudum , bu kurallara uyacağıma söz veriyorum diyerek yetkili olmak istediğiniz bölüm/bölümler hangileridir :

Bir bölüme 2 den fazla istek geldiğinde gerekli ayrıntılara bakılarak ( Forumdaki seviyesi , konuların durumu , görünüş ve estetik gibi ----- Mesaj sayısı hariç:)--- herkesin kabul edebileceği bir orta yol bulunarak görev dağılımı yapılacaktır...

GÖREV ALACAK ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLER
:gül:gül:gül:gül:gül:gül
:gül:gül:gül:gül:gül:gül

Biz diğer sitelerde ki gibi satırlar dolusu şart sunmuyoruz. Sadece gönülden isteyerek başarılı olacağına inanan arkadaşlarımıza tavsiye niteliğinde bir kaç kural'a uymalarını rica edeceğiz.

1-) İlk önce kendi konu ve yorumlarında , bunun yanında üye isimlerinde Türkçe'ye önem vermek.Sitede bu şartlarda en az 30 konu/mesaj 'ının bulunması...
:birinci
2-) Kendi blümlerinde açılan bütün konuları takip etmek , Türkçeye uygun olmayan düzenlemeleri yapmak , Konu içinde sakıncali görülen yerleri önce konu sahibine sonra da adminlere bildirmek...

3-) Hem kendi konularında , hem de görevli olduğu bölümde açılan bütün konularda estetiğe önem vermek , konu sahibine gerekli uyarıları yapmak , elinden geliyorsa zaman ölçüsünde kendisi bu düzenlemeyi yapmak ve düzenleme nedenini açıklamak...
clapping
4-) Bölümün sürekli aktit tutulmasını sağlamak , okunmamış konuların güncellenmesini sağlamak...zgd

5-) Yöneticilere ve üyelere karşı saygılı olmak.Bir aile ortamında çalışmak..:by:

6-) Kurallara uyulmadığı takdirde önce uyarılara sonrada gerekirse yetkisinin alınacağını kabul etmek ve bunun için kırılmamak...agresivve

Bu kurallara ( Gerçi , diğer sitelerdeki kurallara bakınca bunlar kural bile sayılmaz ama ....) uyacağım ve bu kuralları diğer arkadaşlarımlada paylaşacağım diyorsanız yukarıdaki " BAŞVURU FORMU " nu doldurarak sizin sitenizde söz sahibi olabilirsiniz...
TEŞEKKÜR EDERİZ..

Evet değerli gönül ehli gönül dostlarım.....Bir yılımızı mevlamızın izni keremi ile doldurduk elhamdulillah.....Bu yolda bizlerle Hak için devam etmek isteyen canlar olabilir,,,,onlarında bu deryada bir damla olmasını isteriz...

Eğer sitemize gönül veren canlar varsa mod olarak devam edebilirler bizlerle,,, Yukarıda adminimin belirttiği gibi gereken yerleri doldurup talepleri değerlendirilecektir biiznillah......
Evet değerli gönül dostları bu güzel bir hizmettir....

Hani diyoruz ya........
Faniyim, fani olanı istemem..... acizim, aciz olanı istemem.....Ruhumu Rahmana teslim eyledim,gayrı istemem.....İsterim fakat bir yarı baki isterim,zerreyim fakat bir şemsi sermed isterim....Hiç ender hiçim fakat bu mevcudatı birden isterim.....

Son düzenleme:

FerhatGurbuz

Yeni Üyemiz
1-) Adınız :Ferhat
2-) Kullanıcı adınız :FerhatGurbuz
3) Yaşınız :16
4-) Forum için ne yapabilirsiniz ? :Elimden Geleni
5-) Yetkili olduğunuz başka site var mı , varsa isimleri :Evet Var. NBAci.com
6-) Diğer sitelerin haricinde buraya ayıracağınız zaman ne kadardır ? : 2-3 saat
7-) Sitenin gelişmesi için neler yapılabilir? Fikriniz var mı? :Vbseo kuralabilir sitedeki konular google de olması için
sayfasındaki kuralları okudum , bu kurallara uyacağıma söz veriyorum diyerek yetkili olmak istediğiniz bölüm/bölümler hangileridir :program Ve Photoshop bölümü

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Yöneticiler tarafından değerlendirmeye alınacaktır inşallah ve gereken yapılacaktır. Başvurunuz hayırlı olsun.
Sitemizin yöneticileri gerçekten süper bilgili ve değerli insanlardır. Vuslat adminimiz site için gerekeni anında yapıyor. Seo 'yu çoktan kurdu siteye. Sitede var :) Önerin için teşekkürler.

ceylannur

Yeni Üyemiz
]
1-) Adınız :ceylan
2-) Kullanıcı adınız :ceylannur
3) Yaşınız :48
4-) Forum için ne yapabilirsiniz ? :elımden gelın yaparım
5-) Yetkili olduğunuz başka site var mı , varsa isimleri :var sanatkedisi kaizenolıne
6-) Diğer sitelerin haricinde buraya ayıracağınız zaman ne kadardır ? : acık oldugum saatlae boyunca burdayım
7-) Sitenin gelişmesi için neler yapılabilir? Fikriniz var mı? :gereklı olan ne yapılacak varsa elımden geldıgı kadar yaparım
sayfasındaki kuralları okudum , bu kurallara uyacağıma söz veriyorum diyerek yetkili olmak istediğiniz bölüm/bölümler hangileridir :program Ve Photoshop bölümü​

]selbes kursu .ve baynalar özel bolumu

TaHKaR

Aktif Üyemiz
]
1-) Adınız :mehmet
2-) Kullanıcı adınız :Tahkar
3) Yaşınız :45
4-) Forum için ne yapabilirsiniz ? :fırsat buldukça var olan gücümle
5-) Yetkili olduğunuz başka site var mı , varsa isimleri : 2 sitede adminimistratörüm ayrılmayı düşünüyorum.
6-) Diğer sitelerin haricinde buraya ayıracağınız zaman ne kadardır ? : İnternette aktif olduğum saatlerde burdayım..
7-) Sitenin gelişmesi için neler yapılabilir? Fikriniz var mı? :gereklı olan ne yapılacak varsa elımden geldıgı kadar yaparım
:cool: bilgisayar dünyası ve bölgelerimiz.
sayfasındaki kuralları okudum , bu kurallara uyacağıma söz veriyorum diyerek yetkili olmak istediğiniz bölüm/bölümler hangileridir :bilgisayar dünyası ve bölgelerimiz.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Esselamualeykum Mehmet bey.....
Öncelikle,,, sitemize teşrif buyurduğunuz için yürekten teşekkür ediyorum....
Gördüğünüz gibi bizler, Rasulehasret ailesi olarak bir aile ortamı içerisindeyiz....
Rütbe hep ikinci pilanda kalmıştır, site için format gereğidir.....
Üyelerle adminlerin veyahut modların site içerisinde hep saygıdan yana olduğunu
böyle devam etmesi gayreti içerisindeyiz.....Yani burada üstünlük diye bir
uygulama asla yapmayız.....Her gelen bize dost ve candır....saygı sevgi ön pilanda inşallah...
Siz değerli gönül dostumuz olarakda, gerek kişiliğiniz gerek site içerisinde davranışınız
bizlerin sevgisini kazanmıştır....İnşallah akşam gereğini yapacağım....
Ve mod olarakda başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum.....

Adilbey

Aktif Üyemiz
Forumdaki aktiviteniz ve konularınız ile bunu hakediyorsunuz. Hayırlı olsun inşaalah.Yönetici kardeşlerimin bu isteği dikkate alacaklarına inanıyorum.görevinizde başarılar dilerim.

Adilbey

Aktif Üyemiz
1-) Adınız : Adil
2-) Kullanıcı adınız :Adilbey
3) Yaşınız :25
4-) Forum için ne yapabilirsiniz ? :Elimden Geleni
5-) Yetkili olduğunuz başka site var mı , varsa isimleri :Yok
6-) Diğer sitelerin haricinde buraya ayıracağınız zaman ne kadardır ? : 2-3 saat
7-) Sitenin gelişmesi için neler yapılabilir? Fikriniz var mı? :Herkes üzerine düşeni yaparak arkadaş ve dost çevresine tavsiyelerde bulunarak sitemize davet edebilirler
:cool: Süper Mod. ve Moderatörlerin görevleri.. - www.RasuleHasret.com
sayfasındaki kuralları okudum , bu kurallara uyacağıma söz veriyorum diyerek yetkili olmak istediğiniz bölüm/bölümler hangileridir :Hangi bölüm olursa farketmez

Üst Alt