MODERATÖR olmak isteyenler için...

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Esselamualeykum Mehmet bey.....
Öncelikle,,, sitemize teşrif buyurduğunuz için yürekten teşekkür ediyorum....
Gördüğünüz gibi bizler, Rasulehasret ailesi olarak bir aile ortamı içerisindeyiz....
Rütbe hep ikinci pilanda kalmıştır, site için format gereğidir.....
Üyelerle adminlerin veyahut modların site içerisinde hep saygıdan yana olduğunu
böyle devam etmesi gayreti içerisindeyiz.....Yani burada üstünlük diye bir
uygulama asla yapmayız.....Her gelen bize dost ve candır....saygı sevgi ön pilanda inşallah...
Siz değerli gönül dostumuz olarakda, gerek kişiliğiniz gerek site içerisinde davranışınız
bizlerin sevgisini kazanmıştır....İnşallah akşam gereğini yapacağım....
Ve mod olarakda başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum.....

ben teşekkür ederim.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
1-) Adınız : Adil
2-) Kullanıcı adınız :Adilbey
3) Yaşınız :25
4-) Forum için ne yapabilirsiniz ? :Elimden Geleni
5-) Yetkili olduğunuz başka site var mı , varsa isimleri :Yok
6-) Diğer sitelerin haricinde buraya ayıracağınız zaman ne kadardır ? : 2-3 saat
7-) Sitenin gelişmesi için neler yapılabilir? Fikriniz var mı? :Herkes üzerine düşeni yaparak arkadaş ve dost çevresine tavsiyelerde bulunarak sitemize davet edebilirler
:cool: Süper Mod. ve Moderatörlerin görevleri.. - www.RasuleHasret.com
sayfasındaki kuralları okudum , bu kurallara uyacağıma söz veriyorum diyerek yetkili olmak istediğiniz bölüm/bölümler hangileridir :Hangi bölüm olursa farketmez

Esselamualeykum verahmetullah.....
Evet adil bey,,, öncelikle gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ederim.....
Bir şey dikkatimi çekti,avatarınız daki yaşınız ile burada doldurduğunuz formada
yaşınızı farklı göstermişsiniz,,,,bu dikkatimi çekdi....Belki özel sebepleri olabilir
saygı duyarım.....Gelelim mod görevi alma isteğinize....Çok üzülerek bu görevi veremiyorum size red ediyorum.....İnşallah ilerleyen günlerde nasip olması dileği ile saygılar.....

Adilbey

Aktif Üyemiz
Esselamualeykum verahmetullah.....
Evet adil bey,,, öncelikle gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ederim.....
Bir şey dikkatimi çekti,avatarınız daki yaşınız ile burada doldurduğunuz formada
yaşınızı farklı göstermişsiniz,,,,bu dikkatimi çekdi....Belki özel sebepleri olabilir
saygı duyarım.....Gelelim mod görevi alma isteğinize....Çok üzülerek bu görevi veremiyorum size red ediyorum.....İnşallah ilerleyen günlerde nasip olması dileği ile saygılar.....

Ve aleykümselam vuslat admin.Kısmet değilmiş.Oysa bu kadar güzel ve hoş bir sitede görev almaktan mutlu olurdum. Böyle güzel bir sitede sorumluluk almak çok güzel olacaktı benim açımdan.Sağlık olsun.İnşallah bir gün bende yetkili olur daha fazla emek verebilirim.Teşekkürler ederim.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Allah sizden de razı olsun,,,,Dediğim gibi,, inşallah ilerleyen günlere bırakıyorum talebinizi....
Hizmet HAK halk için olunca anlam kazanıyor, bizlerde bu yolda ilerliyoruz inşallah.....
Sitemize gösterdiğiniz ilgi ve alaka için sonsuz teşekkürlerimi arz ederim saygılar.....

Üst Alt